REKLAMA

Narkotyki i nielegalny alkohol w domu 33-latka z Radoszyc

Koneccy kryminalni znaleźli w domu jednego z mieszkańców gminy Radoszyce m.in. susz roślinny, wstępnie zidentyfikowany jako marihuana oraz 11 butelek alkoholu nie posiadającego polskich znaków akcyzy.

REKLAMA

policja

Kryminalni już od jakiegoś czasu podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Radoszyce może posiadać nielegalne substancje psychoaktywne. W miniony wtorek zapukali do drzwi mieszkania mężczyzny. Mundurowi zastali w domu nietrzeźwego 33-latka.

REKLAMA

Wcześniejsze podejrzenia policjantów potwierdziły się. Szybko okazało się, że mężczyzna miał w domu narkotyki oraz alkohol nie posiadający polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego 2 gramy suszu roślinnego, przechowywanego w torebce foliowej, który po wstępnym badaniu okazał się marihuaną oraz w sumie 3 gramy różnych substancji, które były w folii aluminiowej i w ampułce.

Ponadto mężczyzna posiadał 11 butelek alkoholu nie posiadającego polskich znaków akcyzy o pojemności 0,9 l. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem.

Źródło: KPP w Końskich

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *