Relacja wideo: Wysoka wygrana Neptuna, remis Partyzanta w IV Lidze [wideo, zdjęcia]

Fenomenalnie spisali się piłkarze Neptuna Końskie, którzy w niedzielę na własnym boisku aż 5:1 pokonali Nidziankę Bieliny. W sobotę Partyzant Radoszyc zremisował ŁKS-em Georytem Łagów.

Spotkanie Partyzanta nie mogło się podobać kibicom. Na boisku dominowała gra siłowa, było też wiele fauli z obu stron. Arbiter przyznał aż 8 żółtych kartek. Po 90. minutach walki podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego zremisowali w Łagowie 0:0.

W przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 Partyzant podejmie u siebie Lubrzankę Kajetanów. Na ten moment radoszyczanie zajmują 16 pozycję w tabeli.

ŁKS Georyt Łagów – Partyzant Radoszyce 0:0
Partyzant: Jakub Kaszuba — Maciej Mazur (Bartosz Sosiński), Paweł Markowicz (Kuba Kos), Przemysław Morgaś, Jakub Jaśkiewicz, Michał Grudzień, Karol Opara (Grzegorz Samburski), Karol Nieszporek, Michał Miśtal, Maciej Dymek (Karol Pańczyk), Bartłomiej Papros (Piotr Zawadzki).

Neptun będący liderem tabeli w IV lidze podejmował u siebie ostatnią Nidziankę Bieliny. Nasi zawodnicy nie zawiedli swoich fanów. Pierwsza dosyć wyrównana połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy po trafieniu Marcina Talera. Strzelanie rozpoczęło się od drugich 45 minut. Dla naszego zespołu trafiali: Gardynik,  Armata i dwukrotnie Zieliński. Bramkę honorową dla gości zdobył Mariusz Maciejski. Ostatecznie Neptun zwyciężył z Nidzianką 5:1 i pozostaje liderem rozgrywek. Za tydzień podopieczni Waldemara Szpiegi na wyjeździe zmierzą się z będącymi w czubie tabeli Czarnymi Połaniec. To będzie bardzo ważny mecz!

Neptun Końskie – Nidzianka Bieliny 5:1
Gole dla Neptuna: Piotr Zieliński – 2, Karol Armata, Piotr Gardynik, Marcin Taler.
Neptun: Herda, Dutkiewicz, Maciejewski, Skalski, Piwowar, Armata, Szymkiewicz, Gardynik (Banasik), Rechowicz, Supierz (Zieliński), Taler (Majchrzak).