REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Końskie

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Końskie. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komietów. Uwaga: skład list może jeszcze ulec zmianie, mogą też pojawić się dodatkowe komitety. 

REKLAMA

Okręg nr 1

(m. Końskie: ulice: Armii Krajowej, Jana Kiepury, Jana Kilińskiego, Lipowa, Mostowa, Poprzeczna, Spółdzielcza, Stanisława Staszica, Wojska Polskiego, Nowowiejska, Północna, Warszawska, Warsztatowa, Browarna, Cicha, Działkowa, Fabryczna, Folwarczna, Gliniana, Górna, Graniczna, Gruntowa, Izabelowska, Jasna, Kolejowa, Kościeliska, Krzywa, Młyńska, Nadstawna, Nowa, Odludna, Ogrodowa, Partyzantów, Piaskowa, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Staromłyńska, Towarowa, Wąska, Wschodnia, Zielona, Źródlana, Żwirowa, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Grzybowa, Jagodowa, Jana Piwnika-Ponurego, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Kazimierza Sykulskiego, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Olimpijska, Piłkarska, Plac Jana Pawła II, Polskiego Czerwonego Krzyża, Południowa od nr 12 do końca, Robotnicza, Różana, Sosnowa, Sowia, Startowa, Stefana Żeromskiego, Waldemara Szwieca-Robota, Wilcza, Wioślarska, Wiśniowa, Wrzosowa, Związku Walki Zbrojnej, Zwycięstwa, Żużlowa)



KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DUDKA Mirosław Sylwester
2 DZWONEK Leszek
3 GIL Klaudia
4 JANKOWSKA Anna
5 KACZMAREK Monika Krystyna
6 ŁOPYTA Dorota Marzena
7 PAWLIK Marcin Jacek

REKLAMA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD
1 MILCZUSZEK Damian Rafał
2 KOCHMAN Jolanta Małgorzata
3 KOBIERSKA Maria Barbara
4 RURARZ Jakub Marcin
5 KULETA Konrad 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 BRZOZOWICZ Mariusz Krzysztof
2 WIADERNY Marcin Łukasz
3 BŁAUT Monika
4 KORNECKI Piotr Mikołaj
5 NIZIŃSKA Elżbieta Stanisława
6 NOWEK Radosław Marek
7 WALCHARZ Wioletta Renata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 DAJER Artur Paweł
2 CZAPELSKA Marzena Tamara
3 DYLEWSKA Krystyna Helena
4 JEDYNAK Andrzej
5 JEDYNAK Marian Tomasz
6 STANGIERSKA-STOŁOWSKA Barbara Maria
7 ZAPAŁA Marek Jakub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 KOSIERKIEWICZ Andrzej Bronisław
2 STANISZEWSKA Ewa Teresa
3 DRÓŻDŻ Ewa Iwona
4 MICHALSKI Michał Bogusław
5 MIEDZIŃSKI Mariusz Marcin
6 KOWALCZYK Magdalena
7 KOSMAL Kamil

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 KOWALCZYK Zbigniew Marek
2 PISIAŁEK Paweł Robert
3 SĘKOWSKA Barbara Maria
4 DĄBROWSKI Łukasz Tomasz
5 BŁASZCZYK Renata Małgorzata
6 MIKOŁAJCZYK Danuta
7 STANEK Leszek Zygmunt

Okręg nr 2

(m. Końskie: ulice: Gimnazjalna, Kielecka, Kapitana Stoińskiego, Niepodległości, Spacerowa, Zachodnia, 3 Maja, Hugo Kołłątaja, Kazimierza Pułaskiego, Romualda Traugutta, Marszałka Piłsudskiego, Starowarszawska, Targowa, Wjazdowa, 16 Stycznia, Kazanowska, Krakowska, Miła, Majora Hubala, Pocztowa, Spokojna, Strażacka, 1 Maja, Iwo Odrowąża, Księdza Józefa Granata, Łazienna, Mieszka I, Plac Kościuszki, Południowa od nr 1 do nr 10, Zamkowa, Brzozowa, Polna)


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 RYBIŃSKI Jan Krzysztof
2 BEDNAREK Paulina
3 DĄBROWSKA Magdalena Agnieszka
4 DUDA Jolanta Maria
5 SZEMBERG Piotr Paweł
6 ŚLIWIŃSKA Agnieszka Jadwiga
7 WIELGOSIŃSKA Bożenna
8 ZABOROWSKI Marcin Rafał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

1 DESZCZYŃSKI Robert
2 SORBIAN Lech
3 JAKUBOWSKA Lucyna Urszula
4 SORBIAN-STAROMŁYŃSKA Monika Anna
5 KOMISARCZYK Jolanta
6 PACHOLEC Dariusz Jarosław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 ROZMUS Helena
2 CYGANKIEWICZ Karol Ryszard
3 ŁYŻWA Dariusz Jacek
4 JÓŹWIK Łukasz Jan
5 PIWCZYK Julia Łucja
6 WOŁCZYK Zenon Jan
7 KUBKA Adam Stanisław
8 MAKOWSKA Bożenna Władysława

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 KUCHARSKI Zbigniew Adam
2 HYBIK Zbigniew
3 CHOIŃSKA Joanna Marianna
4 DROZD Elżbieta Maria
5 GOŁACKI Stefan
6 KIEŁBOWSKI Maciej
7 PARAS Janina Elżbieta
8 ŚLIWAK Przemysław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 MACIEJCZYK Regina Michalina
2 WILK Teresa Marianna
3 SALATA Tomasz Mirosław
4 WYCHOWANIEC Adam
5 JURGA Tadeusz
6 MUCHA Katarzyna Ewa
7 SULGOSTOWSKI Roman Piotr
8 GRODZKI Jerzy Marian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 CICHOCKI Michał Ryszard
2 KRUK Ernest Artur
3 MAZUR Lidia Elżbieta
4 DZWONEK Magdalena Natalia
5 JEDYNAK Ewa Maria
6 MAKUCH Norbert
7 WILCZYŃSKA Katarzyna Milena
8 MASTALERZ Adam

Okręg nr 3

(Sołectwa: Jeżów, Nałęczów, Barycz, Nieświń, Paruchy, Baczyna, Gracuch, Proćwin, Kornica, Młynek Nieświński, Dyszów, Rogów, Stara Kuźnica, Koczwara, Pomyków, Piła, Stadnicka Wola, Izabelów, Górny Młyn, Niebo, Wąsosz, Małachów)


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 SŁOKA Piotr Grzegorz
2 WIETRZYKOWSKA Sylwia
3 MŁODAWSKI Witold Włodzimierz
4 CZMOCH Monika
5 MAJER-WĄSIK Izabela Aneta
6 SŁOWIŃSKI Marek
7 DRUSZCZ Mariusz Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 GÓRECKI Lucjan Jerzy
2 KOZERAWSKI Marek
3 CHWASZCZYŃSKA Danuta
4 FIRKOWSKA Janina Roberta
5 JASIŃSKA Urszula
6 KAMODA Damian
7 PIOTROWSKA Elżbieta Ewa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 MOŚCIŃSKI Stanisław Wojciech
2 BASIAK Bożena Helena
3 GUT Beata
4 KIJEWSKI Jarosław Marcin
5 ŻUWALSKA Julita
6 SOLARZ Józef

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 GALANT Barbara Stanisława
2 GRZEGORCZYK Krzysztof Zbigniew
3 BORKOWSKA Dorota Teresa
4 TURALSKI Robert Stanisław
5 SOBCZYŃSKA Krystyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

1 SWAT Piotr Dariusz
2 DESZCZYŃSKA Katarzyna Ewa
3 WIŚNIEWSKI Paweł
4 SWAT Aneta Ewa
5 KULETA Beniamin Andrzej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM (Lista na  środę 19.09.2018, godzina 00:10 nie figuruje na stronach PKW, jest więc w pełni nieoficjalna)

1 MARCZEWSKI Sławomir Szczepan
2 STANISZEWSKI Józef
3 DRĄGOWSKA Agnieszka
4 DULEWICZ Magdalena Edyta
5 STOLARSKA Anna Magdalena
6 WĄSIK Małgorzata
7 GROT Jan Władysław

Okręg nr 4

(Sołectwa: Sworzyce, Trzemoszna, Bedlno, Pomorzany, Modliszewice, Przybyszowy, Bedlenko, Sierosławice, Nowy Kazanów, Stary Kazanów, Stary Dziebałtów, Brody, Stary Sokołów, Nowy Dziebałtów, Wincentów, Nowy Sokołów, Sielpia Wielka, Gatniki)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INNOWACYJNY SAMORZĄD

1 RURARZ Artur 30 Końskie
2 KOBIERSKI Krzysztof 25 Końskie
3 SORBIAN Karolina Magdalena 27 Brody
4 RURARZ Katarzyna Maria 29 Końskie
5 SORBIAN Stanisław 33 Końskie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 MALICKI Wiesław
2 STĘPIEŃ Paweł
3 LEŚNIEWSKI Krystian Adam
4 DŁUGOSZ Agnieszka
5 ŁOSIAK Ireneusz Jarosław
6 SAMSON Ewa
7 SEREK Katarzyna Jolanta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 OBRATAŃSKI Krzysztof Marek
2 GRYGIEL Ewa Jolanta
3 KULETA Maria
4 NOWAK Andrzej
5 PILARSKI Cezary Mariusz
6 SOTA Krzysztof
7 WYCHOWANIEC Marzena Lidia

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 LATAŃSKI Marcin
2 GĄSZCZ Aneta
3 KRAWCZYK Robert Marcin
4 KANIA Żaneta Katarzyna
5 KRAWCZYK Artur Aleksander
6 GIL Piotr
7 DUDA Grażyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 STOLARSKA Krystyna
2 CHRABĄSZCZ Jan
3 KUBIŚ Joanna
4 RAMUŚ Piotr Paweł
5 SMOŁUCH Joanna Dorota
6 WIJATA Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 WIŚNIEWSKA Lidia Renata
2 SŁOWIK Gustaw Edmund
3 STEFAŃCZYK Beata
4 ORZECHOWSKA Beata Urszula
5 PILARSKI Mikołaj
6 NOWOCIEŃ Bogumiła Małgorzata
7 GĄSZCZ Michał

REKLAMA