REKLAMA

OSiR wygrywa turniej Konecka Hala [wideo, zdjęcia]

Pasjonaci siatkówki w Końskich mają się dobrze. To sport na tyle popularny, że samym zawodnikom oddolnie udaje się organizować turnieje. Taki miał miejsce w sobotę w hali w Stadnickiej Woli.

REKLAMA

Turniej „Konecka Hala” to nowa inicjatywa i jest on zimową odpowiedzią na letnie zawody pt. „Konecka Plaża”. –„Na ten pomysł wpadliśmy razem z Waldkiem Kanią. W lato zorganizowaliśmy turniej <<Konecka Plaża>>, a teraz wpadliśmy na to by zrobić <<Konecką Halę>> i poziom był tutaj dość wysoki. Mieliśmy drużyny spoza naszego miasta, mieliśmy z Opoczna, z Koziej Woli, więc wydaje mi się, że zainteresowanie było.”  – powiedział nam Arkadiusz Kuleta, współorganizator imprezy.

Łącznie do zawodów zgłosiło się siedem drużyn: Volleyball Team, I Liceum Ogólnokształcące, KTW Kozia Wola, Centralni Kozia Wola, Volley Żelazny Opoczno, OSiR Końskie oraz Fair Play. Po zaciętej rywalizacji w grupach do półfinałów awansowały: OSiR, Fair Play, Volley Żelazny Opoczno i Centralni Kozia Wola. Półfinały dosyć pewnie wygrały: OSiR oraz Fair Play.

REKLAMA

Tak OSiR cieszy się po zwycięstwie!

Zatem o brąz powalczyły: Volley Żelazny i Centralni Kozia Wola. Ekipa z Opoczna nie dała tutaj szans swoim rywalom. Natomiast w finale choć Fair Play wygrało pierwszego seta to ostatecznie musiało uznać wyższość OSiR-u.

Finał turnieju „Konecka Hala” OSiR Końskie – Fair Play 2:1. 

Organizatorzy przyznali także wyróżnienia indywidualne. MVP zawodów został Piotr Kołodziejczyk, najlepszym rozgrywającym Marek Sroka, a najlepszym przyjmującym Jakub Żak. Statuetki wręczała sponsor całego turnieju – Elżbieta Zaborowska.

Turniej „Konecka Hala” został zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *