REKLAMA

Polecamy nowoczesne dekoracje światłem i nie tylko [wideo, zdjęcia]

Light Event Decor to innowacyjna na naszym rynku firma zajmująca się dekoracjami światłem LED. W jej ofercie znajdziemy też inne atrakcje, które upiększą każdą imprezę: od urodzin po wesele. Poniżej szczegóły. 

REKLAMA

Powyżej możecie Państwo zobaczyć działanie napisu LOVE, który znajduje się w ofercie firmy.

„Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem oraz montażem dekoracyjnego oświetlenia LED oraz urządzeń o efektach wizualnych na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych. Artystyczna dekoracja sal weselnych za pomocą światła LED polega na oświetleniu architektury zewnętrznej budynku tj. elewacji, wewnętrznej, czyli ścian, sufitów, parkietu oraz otoczenia sali za pomocą oświetlenia zewnętrznego (girland). Pozwala to na wyjątkowe wyeksponowanie miejsca i stworzenie wręcz bajkowego nastroju. Oprócz tego proponujemy szereg innych rozwiązań: od wypożyczania rzutników multimedialnych po choćby montaż i obsługę różnego rodzaju wytwornic: dymu, czy baniek mydlanych.” – tłumaczy nam Paweł Węgrecki, właściciel firmy Light Event Decor.

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z realizacji tej firmy (kliknij by powiększyć):

Dzięki usługom Light Event Decor każde wnętrze zmieni się nie do poznania. To doskonały sposób na podkreślenie wyjątkowości swojego święta. Ofertę firmy można pogrupować na kilka kategorii:

  • Dekoracje świetlne poprzez wynajem i montaż girland świetlnych, lampionów, sznurów  świetlnych, kurtyn LED  i innych
  • Wynajem i obsługa profesjonalnego sprzętu: dźwiękowego – zestawy nagłośnieniowe z kolumnami, mikserami i odtwarzaczami;  projektora multimedialnego, projekcja GOBO (spersonalizowanego napisu lub znaku graficznego)
  • Wynajem i obsługa wytwornic: ciężkiego dymu, baniek mydlanych, mgły
  • Urozmaicanie eventów i wydarzeń poprzez dekoracje balonowe: balony giganty o wielkości 1 m, balony wypełnione helem, świecące balony LED, balony foliowe

Wszystkie usługi można zakupić pojedynczo lub w atrakcyjnych pakietach. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej Light Event Decor – TUTAJO szczegóły można też pytać na firmowym facebooku – tam też wkrótce ogłoszone zostaną konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: fanpage znajdziecie TUTAJ. Wciąż są ostatnie wolne terminy na 2018 rok. Zachęcamy do współpracy z Light Event Decor – powołując się na tkn24.pl otrzymacie Państwo atrakcyjny rabat.

Bezpośredni kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy: 733-171-574.

Więcej realizacji firmy:

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA