Porażka KSSPR-u na start sezonu [wideo, zdjęcia]

Nie najlepiej sezon rozpoczęli szczypiorniści KSSPR-u Końskie. Nasi zawodnicy w pierwszej kolejce I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn przegrali z Siódemką Legnica.

Już przed pierwszym gwizdkiem było wiadomo, że to będzie ciężki mecz. W kadrze drużyny z Końskich zabrakło wciąż narzekających na urazy: Tomasz Napierały, Michała Bąka i Ernesta Pilarskiego. Mimo tego podopieczni trenera Przybylskiego zapowiadali walkę do upadłego.

KSSPR Końskie - Siódemka Legnica 04

I słowa dotrzymali. Do przerwy mecz toczył się w wysokim tempie, a kolejne bramki naprzemiennie padały dla obu drużyn. Niestety już po kilku minutach gry parkiet musiał opuścić Sebastian Smołuch. Kolejny uraz wybił naszych z rytmu, a Siódemka radziła sobie coraz dzielniej. Po 30 minutach na tablicach widniał wynik 12 do 13.

W przerwie symbolicznie uhonorowano drużynę chłopców KSSPR-u, która w połowie maja zdobyła srebrny medal Pucharu Prezesa ZPRP, czyli tak naprawdę wicemistrzostwo kraju w swojej kategorii wiekowej.

KSSPR - Siódemka Legnica

W drugiej odsłonie gra wciąż była wyrównana i jeszcze w 57 minucie był remis po 24. Niestety ostatnie dwa gole rzucili goście i to oni zwyciężyli 24:26. Przy okazji tej relacji cały czas przypominamy Państwu, że można dokonywać bezpośrednich wpłat wspierających klub z Końskich. Szczegóły znajdziecie poniżej. Za tydzień konecczanie powalczą na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie.

Wpłać darowiznę dla KSSPR-u Końskie! Szczegóły – kliknij TUTAJ.

KSSPR Końskie – Siódemka Legnica 24:26

Skład KSSPR-u: Kucharczyk, Jakubowski, Sękowski, Słonicki, Walewski, Maleszak, Wnuk, Jamioł, Matyjasik, Mastalerz, Szot, Gasin, Rutkowski, Smołuch.