REKLAMA

Pracuję dla Was – list Stanisława Pacochy

Publikujemy list Stanisława Pacochy, kandydata na stanowisko wójta gminy Gowarczów.

REKLAMA

Szanowni Państwo!
16 listopada 2014 roku, a później 30 listopada zaufaliście mi głosując w poprzednich wyborach samorządowych. Wasze głosy doprowadziły do naszego wspólnego zwycięstwa. Dzięki temu przez cztery ostatnie lata nasza gmina mogła się rozwijać, dzięki temu teraz wszyscy możemy czuć się spokojni choćby o nasze zdrowie. Nieprzypadkowo wspominam o zdrowiu, które przecież dla wszystkich jest najważniejsze. Dzięki wspólnej pracy i pomimo wielu zagrożeń, wielu nieprzychylnych, często złośliwych osób udało nam się doprowadzić do szczęśliwego zakończenia budowy gowarczowskiego Ośrodka Zdrowia. To symbol kierunku, który gmina obrała podczas tej kadencji. Jako zespół wspólnie ze wspierającymi mnie radnymi, a także urzędnikami i szefami jednostek organizacyjnych chcemy pracować dla Was.

REKLAMA

Jako wójt zawsze w pierwszej kolejności myślę o mieszkańcach – tak jak brzmi moje hasło zawsze „Pracuję dla Was”. Dlatego działania, które podejmuje są prospołeczne i prosocjalne. Mamy już ośrodek zdrowia ze znakomitym wyposażeniem i profesjonalną kadrą lekarską oraz rehabilitacyjną. Teraz czas na kolejne kroki. Mieszkańcy gminy Gowarczów w końcu muszą odważnie i bez wstydu wejść w XXI wiek. Planujemy w najbliższych pięciu latach dokonać skanalizowania całej gminy, tak by każdy mieszkaniec – o ile tego zechce – był podłączony do kanalizacji. Dla bezpieczeństwa naszych mieszkańców musimy wymienić także rury azbestowe w samym Gowarczowie. Kolejny krok to gazyfikacja naszej małej ojczyzny – pełna gazyfikacja. Oczywiście cały czas, sukcesywnie będziemy wykonywać także mniejsze projekty takie jak remonty dróg, naszych świetlic, czy remiz Ochotniczej Straży Pożarnej.

Szanowni Państwo po raz kolejny z pełną pokorą proszę o Wasze głosy. Moja kadencja na urzędzie wójta w latach 2014-2018 nie należała do łatwych. Opozycja w Radzie Gminy, ale i poza nią wielokrotnie próbowała paraliżować naszą pracę jednocześnie szukając afer ze mną w roli głównej. Takowych jednak nie odnaleziono, co świadczy wyłącznie o transparentności i przejrzyści tego jak obecnie pracuje Urząd Gminy. Jeżeli chcecie Państwo by gmina Gowarczów dalej kroczyła drogą rozwoju, dalej stawiała w centrum człowieka i obywatela oraz jego potrzeby to 21 października zagłosujcie na moją osobę. O to bardzo serdecznie proszę. Proszę byście w niedzielę 21 października tak jak ja postawili na człowieka i jego dobro, na dalszy rozwój gminy Gowarczów. Jednocześnie zachęcam do przeczytania biuletynu, w którym zawarłem najważniejsze plany na najbliższe lata oraz podsumowałem to co już udało nam się zrobić.

Serdecznie pozdrawiam,
Stanisław Pacocha

 

SYLWETKA

Stanisław Adam Pacocha – funkcję wójta pełni od 2014 roku. Wcześniej był także radnym, a z samorządem gminnym, czy to sołeckim związany jest niemal od zawsze. Urodził się w Boże Narodzenie 1968 roku w Kamiennej Woli. Ma żonę Jolantę, dorosłą córkę Milenę oraz dorosłego syna Arkadiusza. Przez wiele lat był prywatnym przedsiębiorcą i dawał zatrudnienie wielu osobom. W pracy wójta najważniejsze dla niego jest dobro słabszych, jego program jest mocno społeczny i ukierunkowany na każdego obywatela. W pierwszej kadencji za punkt honoru obrał sobie wybudowanie Ośrodka Zdrowia. Cel ten bardzo skutecznie osiągnął. Pierwsza kadencja u gminnych sterów była dla niego przygotowaniem pod wiele inwestycji zaplanowanych na kolejne lata. Będą one możliwe między innymi dlatego, że ekipa Pacochy utworzyła takie dokumenty jak Strategia Gminy Gowarczów i Program Gospodarki Niskoemisyjnej. Stanisław Pacocha to pasjonat gołębiarstwa. Od najmłodszych lat hodował gołębie i brał udział w różnych zawodach. W jego domu znajdziemy kilkadziesiąt pucharów i medali z różnego szczebla zawodów. W młodości był piłkarzem Oskara Przysucha, a zainteresowanie futbolem nie wygasło. Wójt Gowarczowa jest wiernym fanem reprezentacji Polski, z zainteresowaniem śledzi także rozgrywki angielskiej Premier League.

Materiał wyborczy finansowany przez KWW Stanisława Pacochy

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *