REKLAMA

Przedszkole nr 5 w Końskich zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci! [zdjęcia]

Bezpłatne zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę. Tak w skrócie można opisać Przedszkole nr 5, które mieści się przy ulicy Księdza Granata w Końskich. 

REKLAMA

Wideo wkrótce. 

REKLAMA

Przedszkole nr 5 zaprasza wszystkie dzieci do nauki przez zabawę, a tryb nauczania prowadzony jest tam dwuzmianowo: w godzinach 7.00 – 12.00 oraz 12.00 – 17.00. Zapisy już się rozpoczęły. Należy skontaktować się z placówką telefonicznie – 41 372 31 48, mailowo:  [email protected] lub po prostu przyjść do przedszkola, które mieści się przy ulicy ks. Granata 6 w Końskich. 

W Przedszkolu nr 5 znajdziemy sporą i dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, wyspecjalizowani nauczyciele prowadzą zajęcia dodatkowe oraz specjalistyczne – co ważne są one dobierane i dostosowywane do potrzeb małych uczniów. Standardem także w tej placówce są zajęcia z języka angielskiego.

O doskonałym przygotowaniu przedszkola i jego kadry do kształcenia świadczyć może bardzo wysoki poziom we wszystkich obszarach podczas ewaluacji, a przedszkole zostało poddane takowej na każdej płaszczyźnie. Pracownicy kuratorium każdorazowo wystawiali „piątce” wysokie noty.

W przedszkolu odbywa się też mnóstwo inicjatyw – zabaw dla dzieci, przedstawień, czy spotkań z ciekawymi ludźmi. Więcej o nich można poczytać na stronie internetowej placówki – https://ps5konskie.edupage.org. Poniżej możecie Państwo zobaczyć zdjęcia z życia przedszkola:

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA