REKLAMA

Radoszyce: Wyniki wyborów samorządowych 2018

Publikujemy wyniki wyborów samorządowych z gminy Radoszyce. Artykuł będziemy uzupełniać na bieżąco.

REKLAMA

Burmistrzem miasta i gminy Radoszyce dalej będzie Michał Pękala. Uzyskał on poparcie na poziomie 63,82%, 31,21% mieszkańców tych obwodów oddało głos na Jarosława Staciwę, a 4,97% zagłosowało na Grzegorza Laskowskiego.

REKLAMA
L.p. Nazwisko i Imiona Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania przynależność i poparcie Liczba głosów oddanych na kandydata % głosów Wybrany
1 LASKOWSKI Grzegorz 58 Wyższe Górniki, 214 4.97 Nie
2 PĘKALA Michał 41 Wyższe Końskie, 2 746 63.82 Tak
3 STACIWA Jarosław 46 Wyższe Radoszyce, 1 343 31.21 Nie

Wybrani do Rady Miasta i Gminy Radoszyce:

Okręg 1: Część sołectwa Radoszyce-ulice: Kielecka, Konecka, Piaskowa, Południowa: Maciej Nieduziak (KW PSL)
Okręg 2: Część sołectwa Radoszyce-ulice: Częstochowska, Kapitana Stoińskiego, Krakowska (od nr 1 do nr 88 A), Mickiewicza, Poprzeczna, Sportowa: Jarosław Staciwa (KW PiS)
Okręg 3 – Część sołectwa Radoszyce-ulice: Glinianki, Kopernika (od nr 1 do nr 20), Kościuszki (od nr 1 do nr 16), Leśna, Papieża Jana Pawła II (nr nieparzyste od nr 1 do nr 35, parzyste od nr 2 do nr 40), Piotrkowska, Spółdzielcza, Zachodnia, Żeromskiego (od nr 1 do nr 26A): Andrzej Przyjemski (KWW Michała Pękali)
Okręg 4 – Część sołectwa Radoszyce-ulice: Kopernika (od nr 21 do końca), Kościuszki (od nr 17 do końca), Krochmalna, Papieża Jana Pawła II (nieparzyste od nr 37 do końca, parzyste od nr 42 do końca), Słoneczna, Szkolna, Żeromskiego (od nr 27 do końca): Leszek Myszkowski (KWW Michała Pękali)
Okręg 5 – Część sołectwa Radoszyce-ulice: 1 Maja, Karola, Kościelna, Krakowska (od nr 89 do końca), Krótka, Krzywa, Majora Hubala, Nowa, Ogrodowa, Rynek: Marian Jankowski (KWW Michała Pękali)
Okręg 6: Jan Kaczmarczyk (KW PSL)
Okręg 7 – Sołectwa: Jakimowice, Wisy: Robert Nowak (KKW SLD Lewica Razem)
Okręg 8: Alina Sadowska (KWW Michała Pękali)
Okręg 9: Janina Król (KW PiS)
Okręg 10 – Sołectwa: Górniki, Grębosze, Huta, Nalewajków, Wyrębów: Dorota Szustak (KKW SLD Lewica Razem)
Okręg 11 – Sołectwa: Kapałów, Radoska: Jacek Zaleśny (KWW Michała Pękali)
Okręg 12: Mariusz Żabiński (KW PiS)
Okręg 13: Wiesława Król (KW PiS)
Okręg 14: Józef Biały (KW PiS)
Okręg 15:  Anna Ściegienna (KWW Michała Pękali)

Pełna lista wraz z ilością oddanych głosów:

Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata
Liczba % (w skali okręgu wyborczego) Mandat
1 2 2 NIEDUZIAK Maciej Andrzej 93 32.63% Tak
1 5 5 RUSZKIEWICZ Joanna Monika 44 15.44% Nie
1 10 10 SZUSTAK Joanna 67 23.51% Nie
1 17 17 SZUSTAK Dorota 81 28.42% Nie
2 2 2 POPIEL Joanna Magdalena 55 16.42% Nie
2 10 10 STACIWA Jarosław 186 55.52% Tak
2 17 17 ZIMIŃSKA Krystyna Zofia 94 28.06% Nie
3 2 2 POLAK Bogdan Jan 92 25.56% Nie
3 5 5 SZCZEPAŃSKA Dorota 41 11.39% Nie
3 10 10 SIJKA Ryszard 80 22.22% Nie
3 17 17 PRZYJEMSKI Andrzej Rafał 147 40.83% Tak
4 2 2 RELIDZYŃSKA Anna Barbara 38 14.84% Nie
4 10 10 JANUS Paweł 72 28.13% Nie
4 17 17 MYSZKOWSKI Leszek Marek 146 57.03% Tak
5 10 10 PIETRUSIEWICZ Włodzimierz 106 40.15% Nie
5 17 17 JANKOWSKI Marian Tadeusz 158 59.85% Tak
6 2 2 KACZMARCZYK Jan Piotr 89 34.10% Tak
6 10 10 SZWEDKOWICZ Marzena Maria 87 33.33% Nie
6 17 17 WIKLAK Jan 85 32.57% Nie
7 5 5 NOWAK Robert 120 44.12% Tak
7 10 10 WOJCIECHOWSKI Marcin Łukasz 48 17.65% Nie
7 17 17 BASIAK Tadeusz Bogusław 104 38.24% Nie
8 2 2 TYSIĄC Adrian 66 20.63% Nie
8 10 10 WALKIEWICZ Leszek 105 32.81% Nie
8 17 17 SADOWSKA Alina Maria 149 46.56% Tak
9 10 10 KRÓL Janina Zdzisława 152 55.07% Tak
9 17 17 KULETA Helena 124 44.93% Nie
10 2 2 WYDRA Bogusław Franciszek 76 26.76% Nie
10 5 5 SZUSTAK Dorota 85 29.93% Tak
10 10 10 ROZMUS Zbigniew 60 21.13% Nie
10 17 17 PODSIEDLIK Franciszka 63 22.18% Nie
11 2 2 KIEŁBUS Wiesława Izabela 44 14.52% Nie
11 5 5 TKACZYK Cecylia Zdzisława 60 19.80% Nie
11 10 10 BEDNARCZYK Jan 14 4.62% Nie
11 17 17 ZALEŚNY Jacek Zbigniew 185 61.06% Tak
12 10 10 ŻABIŃSKI Mariusz 165 57.29% Tak
12 17 17 JANUS Stanisław Antoni 123 42.71% Nie
13 10 10 KRÓL Wiesława 178 65.20% Tak
13 17 17 MOLASY Michał 95 34.80% Nie
14 2 2 KOWALSKI Artur Krzysztof 24 10.30% Nie
14 10 10 BIAŁY Józef 119 51.07% Tak
14 17 17 NOWAK Grzegorz 90 38.63% Nie
15 2 2 BĄK Paweł 63 29.86% Nie
15 17 17 ŚCIEGIENNA Anna Zofia 148 70.14% Tak
REKLAMA
REKLAMA