REKLAMA

Radoszycka Szprycha drugi raz przejedzie Green Velo

Dzień przed festynem „Radoszyczanie Dzieciom”, czyli już w najbliższą sobotę odbędzie się  II edycja rajdu rowerowego „Radoszycka Szprycha”. Dla uczestników przewidziane są liczne nagrody i upominki. W wydarzeniu udział wziąć może każdy, jest ono bezpłatne. 

REKLAMA

W ubiegłym roku w rajdzie udział wzięło około 80 osób.

Celem Radoszyckiej Szprychy jest m.in. poznawanie historii, zabytków i piękna przyrody gminy Radoszyce i najbliższych okolic, zachęcanie mieszkańców i miłośników dwóch kółek do aktywnych form rekreacji i wypoczynku oraz integracja amatorów jazdy na rowerze.

REKLAMA

Tegoroczna „Radoszycka Szprycha” przejedzie trasą: start – Radoszyce – stadion, ul. Leśna, Wisy, Małe Grodzisko, Bór Wilczkowski, Wilczkowice, Momocicha, Pakuły, Radoszyce -stadion.

Każdy uczestnik po przyjeździe na metę otrzyma certyfikat uczestnictwa i ciepły posiłek. Organizatorzy przewidują także puchary dla najliczniej reprezentowanych grup, najmłodszego i najstarszego uczestnika. Każdy kto weźmie udział w rajdzie automatycznie weźmie także udział w losowaniu nagród i upominków.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA