REKLAMA

Sielpia: Trzej młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Końskich zatrzymali w Sielpi trzech mężczyzn, u których ujawnili substancje narkotyczne. Do wszystkich zatrzymań doszło w miniony weekend. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W miniony weekend koneccy kryminalni pełnili służbę na terenie gminy. Podczas patrolu na jednej z ulic Sielpi zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Okazał się nim 27-latek z gminy Końskie. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w kieszeni jego spodni susz roślinny, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie THC.

REKLAMA

Kilka godzin później, ci sami policjanci w tej samej miejscowości zauważyli, jak dwóch młodych mężczyzn usiłuje zażyć biały proszek, który mieli wysypany na karcie bankomatowej. Podczas interwencji policyjnej okazało się, że substancja którą usiłowali zażyć, posiada w swoim składzie amfetaminę. Następnie podczas kontroli osobistej 20-latka, policjanci ujawnili w jego bucie zawiniątko, w którym również znajdowały się narkotyki.

Trzej mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Wszyscy usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, za który grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA