REKLAMA

Sielpia: Trzej młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Końskich zatrzymali w Sielpi trzech mężczyzn, u których ujawnili substancje narkotyczne. Do wszystkich zatrzymań doszło w miniony weekend. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W miniony weekend koneccy kryminalni pełnili służbę na terenie gminy. Podczas patrolu na jednej z ulic Sielpi zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Okazał się nim 27-latek z gminy Końskie. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w kieszeni jego spodni susz roślinny, który po wstępnym sprawdzeniu wykazał w swoim składzie THC.

REKLAMA

Kilka godzin później, ci sami policjanci w tej samej miejscowości zauważyli, jak dwóch młodych mężczyzn usiłuje zażyć biały proszek, który mieli wysypany na karcie bankomatowej. Podczas interwencji policyjnej okazało się, że substancja którą usiłowali zażyć, posiada w swoim składzie amfetaminę. Następnie podczas kontroli osobistej 20-latka, policjanci ujawnili w jego bucie zawiniątko, w którym również znajdowały się narkotyki.

Trzej mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Wszyscy usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, za który grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA