REKLAMA

Śmiertelny wypadek na krzyżówkach rudzkich

Dzisiaj na krzyżówkach rudzkich doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. W skutek zdarzenia śmierć poniosła 83-latka, a 25-letnia kobieta jest w stanie ciężkim.

REKLAMA

„Około godz. 13.30 na skrzyżowaniu dróg krajowych 74 i 42 doszło do zderzenia się pojazdu osobowego z ciężarowym.  Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia mieszkanka gminy Końskie jechała Oplem od strony Rudy Malenieckiej w kierunku Końskich. Prawdopodobnie nie zastosowała się ona do znaków drogowych i wymusiła pierwszeństwo. W Opla uderzyła ciężarówka marki Man, która jechała od Kielc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 83-letnia pasażerka Opla, a 25-latka została zabrana nieprzytomna do szpitala” – powiedział st. sierż. Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP w Końskich.

Stan kierującej określa się jako ciężki. Kierowca ciężarówki również trafił do szpitala, ale jego stan nie jest znany. Na miejscu trwają utrudnienia – głównie w stronę Piotrkowa Trybunalskiego. Policja kieruje ruchem.

REKLAMA

Zdjęcia (własne, straż pożarna, policja):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *