REKLAMA

AKTUALIZACJA: Dwie osoby nie żyją po wypadku w Nałęczowie

W piątek około godziny 17.00 siedmiu Gruzinów jechało przez powiat konecki Oplem Zafirą. W Nałęczowie wjechali oni pod autobus. Wiemy już, że przynajmniej dwóch z nich nie żyje. Pozostali walczą o życie w szpitalach w Końskich i w Opocznie. 

REKLAMA

Opel Zafira został doszczętnie zmiażdżony.

„W Nałęczowie doszło do zderzenia się samochodu osobowego Opel Zafira z autobusem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdem osobowym marki Opel Zafira podróżowało sześć osób – to obywatele Gruzji. Kierowca tego samochodu stracił panowanie nad nim i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem, którym podróżował kierowca i dwóch pasażerów. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 6 osób z Opla Zafira. Osoby te były zakleszczone, straż pożarna musiała pomagać wydostać je z pojazdu. Zostały zabrane do szpitala. Nie mogę na ten moment powiedzieć nic więcej o ich stanie.” – poinformował nas Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji z Końskich.

REKLAMA

Oficjalnie możemy już potwierdzić dwie ofiary śmiertelne tego wypadku – to podróżujący Oplem. Stan pozostałych obywateli Gruzji nie jest znany. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że jeszcze jeden z Gruzinów jest w stanie ciężkim, trzech kolejnych także w poważnym, ale stabilnym. Wiadomo, że zarówno kierowca Zafiry, jak i autobusu byli trzeźwi. Droga w Nałęczowie jest już przejezdna.

Więcej informacji wkrótce.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA