REKLAMA

Smyków: Jerzy Duda popiera Jarosława Pawelca!

W Smykowie w I turze wyborów na wójta wystartowało trzech kandydatów. Jarosława Pawelca poparło 46,10%, Beatę Janiszewską 30,23%, a Jerzego Dudę 23,67%. Wiemy już, że Duda przed wyborami w II turze poparł Pawelca. 

REKLAMA

Za pośrednictwem swojego fanpage na Facebooku Jerzy Duda postanowił przekazać swoim wyborcom informacje o tym, że samemu zagłosuje na Pawelca:

REKLAMA

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Smyków
Jeszcze raz bardzo dziękuję za poparcie dla mojej kandydatury, otrzymałem od Państwa 473 głosy w pierwszej turze wyborów na wójta Gminy Smyków, co stanowi 24% liczby oddanych głosów. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Szczególne słowa podziękowania dla mieszkańców Przyłóg, Trawnik i Cisownika. 4 listopada zapadnie ostateczna decyzja o wyborze na stanowisko wójta Gminy Smyków. Zdecydujecie kto przez najbliższe pięć lat będzie dbał o Mieszkańców Naszej Gminy. To jest bardzo ważne, komu powierzymy tę funkcję. Moim obowiązkiem i powinnością jest udzielić poparcia jednnemu z dwóch kandydatów. Zdecydowełam że w drugiej turze na wójta gminy poprę pana Jarosława Pawelca. Pracowaliśmy razem w Naszej Radzie w latach 2010-2014, kiedy pan Jarek był jej Przewodniczącym.
Wynik tych wyborów potwierdził ogromne zaufanie dla pana Jarosława Pawelca. Chciłabym zaznaczyć, że 10 z 15 to kandydaci na radnych z KKW Jarosława Pawelca. Jest to niezaprzeczalny sukces. Ponadto posiada duże doswiadczenie w samorządzie wojewódzkim oraz realizacji Programów z Funduszy UE. Znajomość finansów publicznych to atuty pana Jarosława. Bardzo proszę o udział w wyborach. Głosuję na Pana Jarosława Pawelca.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA