REKLAMA

SuperSeniorzy z Radoszyc zostali nagrodzeni! [wideo, zdjęcia]

Mieszkańcy 60+ znowu zostali docenieni przez władze gminy Radoszyce. W tamtejszej hali sportowej odbył się już III Gminny Dzień Seniora. Podczas wydarzenia specjalne grawertony otrzymały superseniorki!

REKLAMA

W poniedziałek Gminny Dzień Seniora odbył się już po raz trzeci. Tego dnia nie zabrakło występów artystycznych, które prezentowały miejscowe przedszkolaki oraz młodzież. Dla seniorów zorganizowano też słodki poczęstunek. Najważniejszym było jednak ich docenienie i uhonorowanie. A szczególne tytuły SuperSeniora przyznano trzem Paniom: Alinie Irenie Zielińskiej, Stefanii Moszczyńskiej, Annie Garłowskiej. –„To są osoby, które były zaangażowane przede wszystkim w samą inicjatywę Klubu Seniora w Radoszycach. Są to osoby, które zachęcały, wyciągały seniorów z domu, bo trudno było zebrać grupę senioralną, która chciała wyjść z domu i spotykać się ze sobą. To są inicjatorki Klubu Seniora i to im chcemy wręczyć ten grawerton w tym roku.” – opowiedział nam Michał Pękala, wójt Radoszyc.

Uczestnicy Dnia Seniora zostali także przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. To dlatego, że wydarzenie to łączyło się z Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA