REKLAMA

Tym razem kobiety rywalizowały w Red Bridge Cup [zdjęcia]

Po rywalizacji mężczyzn przyszedł czas na kobiety. Tym razem to właśnie panie zmierzyły się w tenisowym turnieju Red Bridge Cup. 

REKLAMA

Red Bridge Cup to turniej, którego organizatorem jest Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa. Zawody były pierwszymi z  pięciu turniejów tenisa pań z cyklu Red Bridge Cup Women. Pozostałe turnieje odbywać się będą na początku każdego miesiąca aż do października włącznie. Łącznie będzie ich pięć.

REKLAMA

W niedzielę na kortach Tenis Klubu Ósemka walczyło jedenaście zawodniczek. Najmłodsza miała 13 lat a najstarsza 43 lata. Uczestniczki walczyły w systemie „każdy z każdym”, a zwyciężczyni została wyłoniona po 5 godzinach turnieju i rozegraniu 10 skróconych meczów.

Uczestniczki będą zbierały punkty za każdy z kolejnych rozegranych turniejów z cyklu, w zależności od zajętej lokaty. Na początku października po ostatnim turnieju okaże się kto zwycięży w klasyfikacji generalnej. Dodajmy, że organizator obiecuje ciekawe nagrody. Do cyklu cały czas można dołączyć – wystarczy skontaktować się z Tenis Klubem Ósemka, który mieści się w Czerwonym Moście koło Końskich.

Jak podkreśla organizator najważniejsze jest uczestnictwo i sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z tak pięknym sportem jakim jest tenis. W miniony weekend w pierwszym turnieju zwyciężyła Małgorzata Grabowska, drugie miejsce zajęła Marta Gierczak, a trzecie Ewa Janus.Wszystkie panie są z Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *