REKLAMA

Udany dzień otwarty w Skarbówce – Konkurs!

W koneckim Urzędzie Skarbowym w minioną sobotę podczas Dnia Otwartego pojawiły się 54 zainteresowane osoby, z czego 23 złożyły deklarację. Urzędnicy przygotowali dla Państwa konkurs.

REKLAMA

Urząd Skarbowy Końskie

16 kwietnia 2016 r. we wszystkich urzędach skarbowych w województwie świętokrzyskim w godzinach od 9.00 do 13.00 odbył się „Dzień otwarty”. „Dzień otwarty” to znakomita okazja dla podatników do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. Pracownicy urzędów przyjmowali zeznania oraz pomagali w rozliczeniu elektronicznym. Przypomnijmy, że w związku z tym, że 30 kwietnia br. jest dniem wolnym od pracy to można rozliczać się do 2-go maja włącznie. We wspominanym dniu otwarty urzędy skarbowe województwa świętokrzyskiego odwiedziło 918 osób, którzy złożyli łącznie 613 różnego rodzajów deklaracji, zeznań.

REKLAMA

Urząd Skarbowy w Końskich odwiedziły w Dniu Otwartym 54 osoby składając łącznie 23 deklaracje. Podatnicy,którzy chcieli złożyć swój PIT przez Internet, ale nie byli do końca pewni czy sobie z tym poradzą, mogli skorzystać ze specjalnych stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, przygotowanych przez urzędy skarbowe w swoich siedzibach. W ten sposób, korzystając jednocześnie ze wsparcia urzędnika, rozliczali się z urzędem drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu lub mogli skorzystać z usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR).

Kolejnym udogodnieniem dla podatników rozliczających PIT-y za 2015 r. będą zaplanowane na 28 i 29 kwietnia br. wydłużone godziny pracy wszystkich urzędów skarbowych. W tych dniach urzędy będą czynne do godziny 18:00.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie na szybkość i spostrzegawczość. Do wygrania są zestawy naprawdę interesujących gadżetów od Urzędu Skarbowego. Co należy zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Do kiedy jest termin składania zeznań PIT za 2015 rok? 

Konkurs zakończony. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wzięcie udziału!

 

Szybki Pit

REKLAMA
REKLAMA