REKLAMA

Udany dzień otwarty w Skarbówce – Konkurs!

W koneckim Urzędzie Skarbowym w minioną sobotę podczas Dnia Otwartego pojawiły się 54 zainteresowane osoby, z czego 23 złożyły deklarację. Urzędnicy przygotowali dla Państwa konkurs.

REKLAMA

Urząd Skarbowy Końskie

16 kwietnia 2016 r. we wszystkich urzędach skarbowych w województwie świętokrzyskim w godzinach od 9.00 do 13.00 odbył się „Dzień otwarty”. „Dzień otwarty” to znakomita okazja dla podatników do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowych. Pracownicy urzędów przyjmowali zeznania oraz pomagali w rozliczeniu elektronicznym. Przypomnijmy, że w związku z tym, że 30 kwietnia br. jest dniem wolnym od pracy to można rozliczać się do 2-go maja włącznie. We wspominanym dniu otwarty urzędy skarbowe województwa świętokrzyskiego odwiedziło 918 osób, którzy złożyli łącznie 613 różnego rodzajów deklaracji, zeznań.

REKLAMA

Urząd Skarbowy w Końskich odwiedziły w Dniu Otwartym 54 osoby składając łącznie 23 deklaracje. Podatnicy,którzy chcieli złożyć swój PIT przez Internet, ale nie byli do końca pewni czy sobie z tym poradzą, mogli skorzystać ze specjalnych stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, przygotowanych przez urzędy skarbowe w swoich siedzibach. W ten sposób, korzystając jednocześnie ze wsparcia urzędnika, rozliczali się z urzędem drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu lub mogli skorzystać z usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR).

Kolejnym udogodnieniem dla podatników rozliczających PIT-y za 2015 r. będą zaplanowane na 28 i 29 kwietnia br. wydłużone godziny pracy wszystkich urzędów skarbowych. W tych dniach urzędy będą czynne do godziny 18:00.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie na szybkość i spostrzegawczość. Do wygrania są zestawy naprawdę interesujących gadżetów od Urzędu Skarbowego. Co należy zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Do kiedy jest termin składania zeznań PIT za 2015 rok? 

Konkurs zakończony. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Dziękujemy za wzięcie udziału!

 

Szybki Pit

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *