REKLAMA

Wielka Orkiestra zagra w Miedzierzy. Zobacz co będzie się działo

W XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w niedzielę 13 stycznia odbędzie się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” po raz kolejny angażuje się społeczność gminy Smyków. Finał rozpocznie się o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Miedzierzy. 

REKLAMA

Finał rozpocznie się o godzinie 17:00, a nad jego przygotowaniem już teraz pracuje kilkadziesiąt osób, w tym także wolontariusze, którzy w niedzielę będą zbierać pieniądze do puszek. W Miedzierzy nie zabraknie licytacji, pokazów sportowych i arystycznych. Będzie też sprzedaż ciast, różnych słodkości, a także kiermasz z gadżetami. Dzieci i młodzież zabawiać będą animatorzy, a organizatorzy zapowiedzieli wiele scenicznych atrakcji, w tym występ miejscowego cyrku Wictoria. Atrakcji będzie jednak o wiele więcej!

REKLAMA

O godzinie 20:00 zaplanowano „światełko do nieba”, czyli tradycyjny pokaz fajerwerków. Przypomnijmy, że orkiestrowe granie w tej miejscowości rozpoczęło się już w ostatnich dniach grudnia. Wtedy to kilkanaście zespołów wzięło udział w piłkarskim turnieju na rzecz WOŚP – szczegóły TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *