Wspaniała wygrana Partyzanta w Sędziszowie!

Dziesiąty w tabeli IV Ligi Partyzant Radoszyce w sobotę grając na wyjeździe pokonał przedostatnią Unię Sędziszów. W spotkaniu padło aż pięć goli!

Zdjęcie poglądowe

Spotkanie w Sędziszowie rozpoczęło się już o godzinie 11:00 i od początku to Partyzant był stroną dominującą. W 3 minucie zespół z naszego powiatu na prowadzenie wyprowadził Bartosz Sosiński. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem, ale po golu Pawła Markowicz tuż przed przerwą Partyzant prowadził po 45 minutach 2:1.

Druga odsłona to dalej wyrównana gra z nieznaczną przewagą podopiecznych Zbigniewa Podsiebierskiego. W 55′ minucie kolejne trafienie zdobył Bartosz Sosiński, a w międzyczasie swojego drugiego gola zdobyła też Unia. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną radoszyczan 3:2. W środę o 16:30 Partyzant podejmie u siebie Naprzód Jędrzejów.

Unia Sędziszów – Partyzant Radoszyce 2:3 (1:2)
Gole dla Partyzanta: Bartosz Sosiński 3 i 55; 40′ Markowicz Paweł