Za nami 4 kolejki KLF i turniej drużyn KLF [zdjęcia]

W czwartej kolejce  Koneckiej Lgi Futbolu doszło do kilku niezwykle interesujących meczów. Nowym liderem Ekstraklasy zostały Dachy. Thrash Attack wygrywa turniej drużyn.

Piłka Nożna

W Młodej Ekstraklasie najbardziej ciekawie było w starciu Oldbosów z Deportivo la Costa Rica. Mimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy drużyna młodzieńców dała sobie wydrzeć zwycięstwo tracąc gola w ostatniej minucie!

W Ekstraklasie najciekawiej było w starciu Kansas Kazanów z Klubem 16. Po znakomitej grze Kansas wygrało 3 : 2, a decydującego gola, na 5 minut przed końcem, zdobył Robert Pluta.Takim samym wynikiem zakończył się pasjonujący pojedynek Ronda z liderującymi do niedzieli Czarodziejami. W największym stopniu  do wiktorii przyczynił się Patryk Mastalerz.

Młoda Ekstraklasa, 4. kolejka:

Oldboys – Deportivo la Costa Rica 3 : 2 (0 : 2)
Bramki: Oldboys – Andryszczyk, samobójcza, Ciszek; Deportivo – Witczak 2

Thrash Attack – Green Warriors 4 : 3 (2 : 1)
Bramki: Thrash Attack – Ziębaczewski 2, Grzegorczyk, Kochanowski; Green Warriors

– Świadek 2, Leksycki

UKS Końskie – New Team 7 : 4 (2 : 2)
Bramki: UKS – Baczewski 3, Mendygrał 3, R. Bednarz; New Team – Wiaderny 2, Góral, Stolarski

KKS Elektroda – Alternativ 4 : 1 (2 : 0)
Bramki: KKS – T. Słowiński 2, Sota, Ł. Fidor; Alternativ – Głowiński

Tabela Młodej Ekstraklasy po 4 kolejkach

Ekstraklasa, 4 kolejka:

Rondo – Czarodzieje 3 : 2 (1 : 0)
Bramki: Rondo – Mastalerz 2, Sołtuniak; Czarodzieje – Pera, Rusiecki

OŻO Wincentów – Auto Komis Daniel Zych 0 : 1 (0 : 0)
Bramki: Auto Komis – Daniel Zych.

Klub 16 – Kansas Kazanów 2 : 3 (1 : 2)
Bramki: Klub 16 – Świercz, Hendel; Kansas – Kuśmierczyk, Ł. Deperas, Pluta

Tabela Ekstraklasy po 4 kolejkach

Z kolei w niedzielę 5-go czerwca odbył się pierwszy z dwóch czerwcowych turniejów piłkarskich dla drużyn Koneckiej Ligi Futbolu i zakończył się zasłużonym zwycięstwem Thrash Attack. Drużyna ta wygrała wszystkie swoje mecze, a do zwycięstwa poprowadzili ją Jakub Ziębaczewski (płuca zespołu) oraz Arek Grzegorczyk (żądło ekipy). W finale Thrash Attack pewnie pokonał UKS Końskie, z Pawłem Mendygrałem , Rafałem Bednarzem i Damianem Baczewskim w składzie. Trzecie miejsca dla mającej chyba jednak większe apetyty KKS Elektrody, która w półfinale, mimo prowadzenia 2 : 0, musiała ostatecznie uznać wyższość wspomnianego UKS-u. Na pocieszenie została wiktoria w „małym finale”, nad Green Warriors.

Następny turniej za dwa tygodnie, 19 czerwca. Wypada życzyć sobie, by przebiegał w takiej samej słonecznej i pozytywnej atmosferze.