REKLAMA

Za nami już pierwsze granie dla WOŚP w naszym regionie! [zdjęcia]

„Gramy dla dzieci małych i bez focha…” to hasło XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W powiecie koneckim funkcjonują cztery sztaby w: Końskich, Stąporkowie, Radoszycach oraz w Miedzierzy. Wolontariusze z tego ostatniego już podjęli pierwsze działania. 

REKLAMA

W hali przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy odbył się turniej futsalu, z którego dochód w pełni trafił do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Do turnieju przystąpił aż 14 drużyn m.in. z Zaborowic, Lisich Jam, Radoszyc, Kozowa, Końskich, Miedzierzy, Smykowa, Pieradeł, Królewca i Stanowisk. I to właśnie zawodnicy ze Stanowisk zdobyli I miejsce.

REKLAMA

Organizatorem turnieju był Dawid Kołodziejczyk pod czujnym okiem szefa Sztabu WOŚP – Beaty Janiszewskiej. Podczas turniej sportowa rywalizacja zeszła na dalszy plan. Pomiędzy zawodnikami znaleźli się wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy zbierali datki. Każda z drużyn przekazała także pewną kwotę pieniędzy na rzecz WOŚP jako wpisowe.

Każdy uczestnik wydarzenia mógł także poczęstować się pysznym tortem, który swoim wyglądem nawiązywał do piłki nożnej oraz oczywiście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnijmy, że XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 13 stycznia. Wtedy to w całej Polsce pojawią się wolontariusze, a regionalne finały będą miały miejsce także w naszych sztabach: w hali sportowej w Radoszycach, w hali sportowej w Miedzierzy oraz w domach kultury w Końskich i Stąporkowie.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Za nami już pierwsze granie dla WOŚP w naszym regionie! [zdjęcia]

  1. Pingback: WOŚP 2019 w Miedzierzy. Znamy program | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *