REKLAMA

Zatrzymany z narkotykami i krajanką tytoniową [zdjęcia]

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich podczas przeszukania domu 32-latka ujawnili m.in. około 50 gramów suszu roślinnego, który wstępnie został zidentyfikowany jako marihuana oraz 9 kilogramów krajanki tytoniowej.

REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli również „growbox”, służący do uprawy nielegalnych roślin. Mężczyzna usłyszał zrzut posiadania narkotyków i urządzeń służących do ich produkcji.

REKLAMA

„Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego koneckiej komendy dotarli do domu 32-latka z gminy Końskie. Funkcjonariusze przypuszczali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania, stróże prawa ujawnili kilkanaście zawiniątek z folii aluminiowej, w której znajdował się susz roślinny o łącznej wadze około 50 gramów. Wstępna analiza tego specyfiku wykazała, że jest to marihuana. Ponadto policjanci w trakcie wykonywanych czynności ujawnili urządzenie służące do uprawy marihuany tzw. „growbox” oraz około 9 kilogramów krajanki tytoniowej.” – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

32-latek został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał m.in. zarzut posiadania narkotyków i urządzeń służących do ich produkcji.

Zdjęcia (Policja Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *