REKLAMA

14 metrowa wieża widokowa stanie w Sielpi?

Pojawił się pomysł by w Sielpi nieopodal zbiornika wodnego stanęła 14 metrowa wieża widokowa. Taka inicjatywa wstępnie spodobała się przedstawicielom gminy Końskie, ale nie ma pewności co do jej realizacji.  

REKLAMA

Przykładowa wieża widokowa. Wykonawca: Firma Tatry

Prawdopodobnie wieża byłaby zbudowana z drewna i miałaby około 14 metrów wysokości. Realizacją tego typu inwestycji w Polsce zajmuje się niemal wyłącznie firma Tatry. Jedną z realizacji tego przedsiębiorstwa możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej. Gmina na pomysł zbudowania wieży patrzy przychylnym okiem, ale pod warunkiem, że z projektu rewitalizacji Sielpi pozostaną wolne środki –„Jest taka propozycja wmontowania projektu tej wieży w projekt rewitalizacji Sielpi. Obecnie konsultujemy pomysł z donatorem tj. z  Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

Jeżeli tylko w temacie pojawią się jakieś nowe informacje z pewnością Państwu je przekażemy.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “14 metrowa wieża widokowa stanie w Sielpi?

  1. A kiedy pan burmistrz powie że stworzył nowe miejsca pracy?. Bo jak dotąd to tylko boi się o swoje stanowisko

  2. Kiedy pan burmistrz pogoni pracowników, żeby zajęli się wolno żyjacymi kotami ktorych w Sielpi jest mmostwo cierpia glod, rozmnazaja się . A gmina wymyśla wieżę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *