REKLAMA

19-latka wymusiła pierwszeństwo na krzyżówkach radoszyckich [zdjęcia]

Około godziny 7.30 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 728 i krajowej 74, czyli na tak zwanych krzyżówkach radoszyckich doszło do zderzenia samochodu osobowego Peugeot z ciężarówką DAF. W zdarzeniu wzięła udział jeszcze jedna ciężarówka. 

REKLAMA

„Od Radoszyc w kierunku Sielpi Peugeotem jechała 19-letnia mieszkanka gminy Radoszyce. Zbliżając się do skrzyżowania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Kielc na Piotrków samochodowi ciężarowemu marki DAF, którym kierował 38-latek z woj. łódzkiego. Z nim podróżowało 9-letnie dziecko. W wyniku zdarzenia ciągnik siodłowy wjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. W zdarzeniu poszkodowany został również drugi pojazd ciężarowy – Mercedes, który zatrzymał się na znaku stop od Sielpi na Radoszyce. Peugeot po zderzeniu z DAF’em przejechał przez drogę krajową i uderzył w Mercedesa” – tłumaczy Piotr Przygodzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Mercedesem kierował 30-latek z gminy Krzywda. Żaden z kierujących nie doznał obrażeń, natomiast do szpitala z urazem nogi zostało zabrane dziecko jadące w DAF’ie. Na miejscu policjanci wciąż kierują ruchem.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *