REKLAMA

A Klasa: Smyków ogrywa lidera, dobry mecz Tęczy, remis Radiator$

Dobre wyniki w weekend zanotowały nasze zespoły występujące w piłkarskiej A Klasie. KS Smyków sensacyjnie pokonał lidera rozgrywek, swój mecz zwyciężyła także Tęcza Gowarczów. Z kolei remis odnotowali zawodnicy Radiator$ Stąporków. 

REKLAMA

Klub Sportowy Smyków w piątek pokonał Polonię Białogon Kielce

Smykowianie zajmujący do tej kolejki ostatnie miejsce w tabeli niespodziewanie w piątek poradzili sobie z liderem, czyli z Polonią Białogon Kielce. Dzięki wygranej ekipa trenera Kołodziejczyka awansowała o jedną pozycję w tabeli. W sobotę smykowianie na wyjeździe zmierzą się z Polanami Pierzchnica.

KS Smyków – Polonia Białogon Kielce 2:0 (1:0)
Gole: Michał Staciwa – 2
KS Smyków: Mateusz Mendygrał, Patryk Janus  (Arkadiusz Zbróg), Damian Jurek, Michał Staciwa, Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg, Mateusz Jarząbek, Adrian Grabarczyk (Dawid Jurek), Michał Mirosławski, Kacper Kasiński, Bartosz Majchrzak (Dominik Kołodziejczyk).

REKLAMA

Tęcza Gowarczów po trudnym boju ograła Skałę Tumlin. Ekipa trenera Skowrona jest na 9 pozycji w tabeli, za w weekend zmierzy się na wyjeździe z MSS Klonówką Masłów.

Tęcza Gowarczów – Skała Tumlin 3:2 (3:2)
Gole dla Tęczy: Hubert Cieślik – 2; Mateusz Cieślik – 1
Tęcza: Łukasz Arcab, Bartłomiej Sidor (Emil Pędowski), Piotr Pielarz, Paweł Majchrzak, Łukasz Sołtuniak (Tomasz Trawiński), Grzegorz Gałązka (Marcin Rudnik), Hubert Cieślik, Mateusz Cieślik (Daniel Zych), Karol Chmielewski, Marcin Cieślik, Daniel Bakura.

Trzeci w tabeli Radiatorsi ze Stąporkowa zremisowali z Astrą Piekoszów, która plasuje się na 5 pozycji. W niedzielę o 14:00 Radiator$ podejmą ekipę Górnik Rykoszyn.

Astra Piekoszów – Radiator$ Stąporków 0:0
Radiator$: 
Kacper Świercz, Michał Małecki, Konrad Majos, Piotr Skowron, Krystian Kos, Kordian Żak, Michał Włudarczyk (Kamil Gumulski), Konrad Kotte, Kamil Kowalczyk (Łukasz Kwiecień), Adrian Dzięcioł, Arkadiusz Karpiński.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *