REKLAMA

Adam Feder gościł w Końskich. Pytał o preferencje polityczne [wideo]

Znany dziennikarz Adam Feder wraz z ekipą swojego programu „Komentery”, który realizowany jest dla Super Expressu gościł w Końskich, czyli w mieście gdzie „… wygrywa się wybory”. Feder w swoim stylu przeprowadził u nas sondę. Zobaczcie ją!

REKLAMA

Podczas nagrywania „Komenterów” Feder przeszedł przez konecką targowicę, ulicę Łazienną, zajrzał też na konecki rynek. Napotkanym mieszkańcom pokazywał zdjęcia czołowych polityków i pytał o to na kogo zagłosują. W trakcie programu widzimy spory pomiędzy konecczanami o Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego. Wielu starszych wskazuje PiS jako swoją ulubioną partę, młodsi częściej mówią o Koalicji Obywatelskiej oraz Konfederacji.

Zobaczcie tę sondę!

REKLAMA

Foto: screen Komentery

REKLAMA

31 thoughts on “Adam Feder gościł w Końskich. Pytał o preferencje polityczne [wideo]

 1. konecczanin pisze:

  1. Niektorym sni sie powrót komuny aby za nich wszystko zrobiło chore panstwo ,wtedy zarabialismy przypomne 20 dolarow miesiecznie …. bez komentarza
  2. Polska wydaje na cele społeczne mniej niż większość krajów Europy Zachodniej ,
  W relacji do PKB wydatki na cele społeczne są w Polsce (22,7%) zdecydowanie mniejsze niż we Francji (31,6%), we Włoszech (30,1%), w Austrii (29,4%), w Finlandii (29,0%)
  3. „Le Figaro”, bazując na danych Eurostatu, pokazuje, że Polska z 49,1 proc. długu publicznego do PKB jest jednym z najmniej zadłużonych krajów UE.
  4. W styczniu 2023 roku stopa bezrobocia w Polsce wyniosła 2,8 proc. Daje to drugi najniższy wynik wśród państw członkowskich Unii Europejskiej po Czechach. U naszych południowych sąsiadów bez pracy w pierwszym miesiącu roku było 2,5 proc.
  5. Maj 2023 r. – W ujęciu miesięcznym inflacja HICP w zarówno w strefie euro, jak i w całej Unii Europejskiej wyniosła 0,6 proc. Najwyższy miesięczny wzrost cen odnotowano na Malcie (3,1 proc.), w Estonii (1,9 proc.) i w Holandii (1,6 proc.). Od marca do kwietnia w dwóch krajach Wspólnoty ceny spadły, w Belgii o 1,3 proc. oraz w Czechach o 0,1 proc.

  W Polsce miesięczna inflacja HICP była na poziomie 0,8 proc.

  I tak dalej

  i tak dalej

  Ale w tym sie trzeba troche orientowac ,miec jakiekolwiek pojecie i myslec.

 2. Mefisto pisze:

  I pokazał dziennikarz prawdę. Patologię i klientów na ich głosy.

 3. Herhor pisze:

  Gazeta sieczki mózgowej jaką jest Super Express postanowiła zrobić sondę uliczną przepytując koneckich kibiców partii PiS i PO o ich preferencje polityczne , zwolennicy Mentzena i Czażastego w mniejszości od pań z koneckiej targowicy nie wymagajmy za wiele ich mózgów nie dotknęła korozja myślenia ,Prezentowanie statystyki o inflacji trąci Konferencją . Wynika że konecczanie to polityczni idioci ale też koniukturalisci lubiący darmoche

 4. konecczanin pisze:

  Tak , ten bulwarowy tabloid , brukowiec Super Express przemielił jak maszynka do mięsa a potem WYPLUŁ niezorientowana , mało ogarnięta klientelę.A potem zmontował na własne potrzeby materiał jaki mu pasuje na własne ideologiczne potrzeby.
  Czekajcie w okolicach skwerku , niedługo przybedzie z misją Fakt , Newsweek , Gazeta Wyborcza , Onet, WP … będziecie gwiazdami dumnymi ze swojej roli.

 5. @polka pisze:

  Pan Feder z Super Expressu wpadł do Końskich i wypytał o preferencje wyborcze same „autorytety”, w tym biedne panie, które nie mają za co żyć…

 6. Mieszkaniec Końskich pisze:

  Patologia pisowska nie lubi pracować tylko dostawać, teraz są dla Nich najlepsze czasy.

 7. efka pisze:

  Dlaczego nie publikujecie wszystkich komentarzy? Jakaś cenzura? Komentarz , który nie obraża i nie zawiera wulgaryzmów powinien być opublikowany. Co na to moderator i czym się kieruje, dopuszczając jedne a innych – nie?

 8. karmazyn pisze:

  „Inflacja najlepiej czuje się w krajach biednych, skorumpowanych, źle rządzonych, niestabilnych politycznie. W minionym roku na 196 krajów największa inflacja była w Zimbabwe – blisko 244 procent. W Europie przodowała Turcja – 64,3 proc. W Unii najgorzej radziły sobie Węgry – 24,5 proc. Polska za republikami bałtyckimi i Bułgarią, ale też słabo – 16,6 proc.” Ten cytat to odpowiedź na manipulacje konecczanina.

 9. Konecczanin pisze:

  Szkoda ze, pytał tylko staruszków
  Oni są szczęśliwi choć nie wszyscy
  Lepiej byłoby gdyby zapytał ludzi którzy „nic nie dostaja”
  Myślę że byłoby inne zdanie

 10. Adam pisze:

  Mieszkaniec Konskich , jak chcesz wiedziec to teraz w Polsce jest jeden z najnizszych wskaznikow bezrobocia w Europie … i nie obrazaj ludzi bo to zle swiadczy o Tobie.
  To Ty sobie wystawiasz swiadectwo , wpisujesz sie w narracje Rosji ,ale tego na pewno nie rozumiesz
  tvn zrobił swoje.

 11. kibic z dala pisze:

  Już teraz wiadomo dlaczego Końskie tak się wyludnia w zastraszającym tempie ….
  Powinni tu ludziom poziom IQ lepiej pomierzyć

 12. Adam pisze:

  No i jak myslicie ? Po co Rosjanie i Niemcy wymordowali polska inteligencje ,po co był Katyn,Ostaszkowo , Starobieldk itp
  No własnie po to co ta parodia filmiku przedstawia w krzywym zwierciadle …
  Nawet nie musiał brukowiec nikogo w nic wkrecac .

  Zaskutkowalo i zaskutkuje na stulecia.

 13. Emeryt pisze:

  Zarabiać dwa razy więcej niż za poprzednich rządów a stać nas na dwa razy mniej. Matematyka obca jest dla pisowskiego elektoratu. Dlatego patologia głosuje tak jak widać. TVP propaganda robi swoje.

 14. konecczanin pisze:

  Juz niedlugo w wyborach PIS was zmiecie … kolejna porazka peło i proniemieckich
  ugrupowan.
  Słychac wycie ? ZNAKOMICIE.
  To znaczy ze dla Polski dobrze.

 15. TVPROPAGANDA pisze:

  Już niedługo 800+ ale za to chlebek będzie po 20zł i płacz w sklepie bo drogo.

 16. Herhor pisze:

  Konecczanin chyba jest kibicem PiS a może ma pracę w jednej z samorządowych spółek. Ale to nie istotne wygrana PiS utrwali rządy prostactwa chamstwa i buty poprawi humor klerowi stłamsi edukację zniszczy służbę zdrowia . Rozwiną się patologie. postawy roszczeniowe Ale to dobrze bo elektorat PiS przez takie działanie się zmniejszy

 17. Herhor pisze:

  Wygrana PO doprowadzi do zmiecenia starego porządku czego chyba boi się chyba konecczanin i niektórzy radni „znajomi królika” Wygrana PO ucieszy wykształciuchów, biznesmenów bo da narzędzia do wykorzystywania pracowników zasmuci tępaków i innych którzy na nich pracują Ucieszy deweloperów bo wzrosną ceny mieszkań, Banki bo zdrożeją kredyty lewicy w Końskich nie lubią Na kogo więc zagłosujecie koneczanie (myślenie nie boli ale może zaszkodzić)?!?!

 18. zzz pisze:

  konecczanin to fanatyk PISU nie ma na to lekarstwa

 19. Herhor pisze:

  Padło pytanie na kogo zagłosuje.na pewno nie na PiS i nie na PO Propozycje lewicy są interesujące choć mało dopracowane na pewno nie Konfederacja ich pomysły są niebezpieczne dla nas wszystkich w latach 30 tych ubiegłego stulecia była w Europie partia o podobnych poglądach.wymysliła Ustawy Norymberskie stworzyła miejsca (gdzie praca czyni wolnym) wracając do meritum POiPiS powinny odejść musimy nauczyć się myśleć samodzielnie bez pomocy kleru Tuska i Kaczyńskiego. Myśleć z korzyścią dla nas samych a nie oblizywać się na widok wyborczych parówek politycznych . Czy obietnic kleru o Życiu wiecznym za które musimy zapłacić z własnej kieszeni Mefisto czy pomogłem ci choć trochę w twoich życiowych wyborach

 20. Taka Prawda pisze:

  Młode małżeństwa nie mają gdzie mieszkać bo wszystko wykupują politycy pisu np. Obajtek a patologia nie pracuję, mieszka na socjalu i chodzi tylko po zasiłki. To jest budowanie silnej Polski na bezrobociu i zasiłkach.

 21. konecczanin pisze:

  Konecczanin to nie fanatyk PIS-u ,mylicie sie to bezstronny robol,pracownik fizyczny ,
  trzezwo i logicznie myslacy czlowiek ,znajacy historie i fakty ekonomiczne bo to one mowia prawde o stanie panstwa ,nie dajacy sie zmanipulowac obcym wrogim Polsce stacjom i portalom internetowym typu tvn , to czlowiek ktory strajkowal w latach 80-tych , zna w odroznieniu od was co to bieda i jej kiedys zaznał ,wy biedy nie znacie … i obyscie nigdy nie zaznali.
  Ale jak chcecie aby wrocily rzady Tuska sterowane z Berlina i Brukseli to za niedługo ,moze jeszcze nie teraz bedziecie je mieli ,na własne zyczenie bedzdziecie tyrac do samej smierci
  a piniendzy ni ma i nie bedzie bo trzeba byc nienormalnym aby chciec powrotu goscia ktory wam i waszym kobietom podniosl wiek emerytalny do smierci tzn.67 lat bo tak chcial zachod a polskie kobiety jezdzily do Niemiec opiekowac sie niemieckimi dziadkami ,byc moze potomkami ss-manow ktorzy mordowali waszych dziadkow.
  Konskie to miasto ze wspaniala patriotyczna historia z czasow II wojny swiatowej i ci patrioci ,partyzanci ktorzy zgineli w grobach sie przewracaja gdy slysza o poparciu proniemieckiego ugrupowania na tej ziemi , zamiast ogladac tvn proponuje lekcje historii na koneckim cmentarzu .

 22. Herhor pisze:

  W przyszłym roku roku wybory samorządowe.ciekaw jestem czym będą wabić nas nasi obecni i przyszli rajcy miejscy i powiatowi kto burmistrzem a kto starostą może wytoczą na rynek darmowe beczki z piwem, może wyręczą naszych deweloperów i sami coś wybudują bo schody na górkę parkową to słabiutki wabik wyborczy , jestem ciekaw kiedy opuszczą swe leża zachęcać nas zaczną czym hołubić co obiecać czy po wyborach nie będzie z nimi tak „na radnego co milczkiem opróżnianiał rondel bogacz zadzwonił kieską pomału i z radnego zrobił się kondel” rozsiądzmy się i czekajmy jeżeli nie na ucztę to choć na kabaret

 23. Herhor pisze:

  Konecczaninie wspaniały życiem sterany , biedą doświadczony historię i ekonomię znający.Pisu nie popierający, Tuskowi, Brukseli obcym stacją i TVNowi nie ulegający historię i ekonomię tworzą ci co rządzą Ty w tym procesie uczestniczyć nie będziesz możesz czekać na okruchy które spadną ze stołu partii którą popierasz Zawsze też partyzantem możesz zostać i walczyć z Tuskiem Brukselom i TVNem możesz wtedy w historii się zapisać negatywnie lub pozytywnie w ekonomii nie koniecznie ale zawsze to coś

 24. Waldek pisze:

  Herhor,do szkoły podstawowej ,jezyka polskiego sie uczyc ,wstyd !Błąd na błędzie ,nawet jak to z przekąsem pisane…
  A o innych sie nie martw ,taka drobna rada bo do pięt im nie dorastasz.

 25. Henio pisze:

  Obajtek ma już 100 mieszkań czy jeszcze? Bo napewno Szumowski ma 80 mln za respiratory.

 26. Konecki pisze:

  Niedorozwinięte miasto które się wyludnia zostają którzy tu zapuścili korzenie emeryci siedzący na betonowym ryku bo to miasto po prostu umiera Ta polityka jaka jest prowadzona od lat przyniosła efekty ale uboczne młodzież mogła tu tylko się napić bo tu nie było żadnych inwestycji a wiele się likwidowali Ten pon zaucny , szkoda .

 27. Adam pisze:

  Po poziomie tych wypocin na wiele tematow wcale mnie nie dziwi ze to miasto sie wyludnia …
  Analfabetyzm totalny i nieuleczalny ,oczywiscie nie wszystkich , nie chce niektorych urazic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *