REKLAMA

Agresywny autostopowicz w Stąporkowie. Interweniował policjant po służbie

W piątek do nietypowej interwencji policyjnej doszło w Stąporkowie. 45-latek będący tam przejazdem zatrzymywał auta i awanturował się. Interwencję w sprawie podjął policjant będący już po służbie. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Na jednej z ulic miasta, policjant będący poza służbą był świadkiem, jak mężczyzna staje się agresywny i wulgarny wobec kierujących pojazdami, którzy odmówili mu podwiezienia do miejsca zamieszkania. Mężczyzna podchodził do przypadkowych pojazdów i oczekiwał „podwózki”, gdy jednak kierujący mu odmawiali, stawał się agresywny i wulgarny. Agresor ponadto uderzył w jeden z pojazdów, dokonując zniszczenia drzwi. Widzący całą sytuację policjant bez chwili zawahania ruszył w kierunku mężczyzny, wzywając go do zachowania zgodnego z prawem. Funkcjonariusz o powyższym powiadomił będących w służbie policjantów. Mężczyzna już po krótkiej chwili został przekazany w ręce przybyłych na miejsce mundurowych. 45-letni mieszkaniec gminy Stąporków za swoje niechlubne zachowanie stanie przed sądem” – relacjonuje sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Właściciel uszkodzonego samochodu złożył wniosek o ściganie. Straty wycenił na kwotę 1200 zł. Postępowanie w tej sprawie teraz prowadzą policjanci z miejscowego komisariatu.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *