REKLAMA

Trzy kolizje we wtorkowy poranek w gminie Końskie

Do dwóch kolizji pojazdów osobowych we wtorek rano doszło w Końskich, a trzecie podobne zdarzenie miało miejsce w Dyszowie. W wyniku jednego z tych zdarzeń 10-latek trafił do szpitala w Kielcach.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Tuż po godzinie 8:00 do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Iwo Odrowąża i 1 Maja w Końskich –„19-letnia kierująca hyundaiem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu peugeot, którym kierował 51-latek. W wyniku tego najechała na jego tył. Kierującyy byli trzeźwi, a sprawczyni została ukarana mandatem karnym w kwocie 1100 złotych” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Chwilę później miało miejsce kolejne zdarzenie w Końskich i miało ono podobny przebieg – „44-latka kierująca fordem mondeo nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu toyota i najechała na tył auta, którym kierował 54-latek. Ruch odbywa się tam już prawidłowo” – dodaje Bernat.

REKLAMA

Po kilkudziesięciu minutach nastąpiła trzecia kolizja tego poranka. Tym razem było to w Dyszowie na skrzyżowaniu ulic Łąkowej oraz Bolesława Prusa –„Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia kierująca alfa romeo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 34-letniemu mieszkańcowi gminy Gowarczów, który jechał seatem. W wyniku tego zdarzenia 10-letni pasażer seata został zabrany do szpitala w Kielcach” – relacjonuje sierżant Bernat.

Policjanci wciąż ustalają okoliczności tego ostatniego zdarzenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *