REKLAMA

Akademia Siatkówki PGE SKRY Bełchatów w Radoszycach rekrutuje [wideo]

Pierwsze organizacyjne zajęcia Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów w roku szkolnym 2022/2023 odbyły się we wtorek w Hali Sportowej w Radoszycach. Część chętnych już się zapisała, ale można cały czas dołączać. Zajęcia poprowadzą trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego w tamtejszej Szkole Podstawowej, Rafał Zieliński i Jacek Kiełbus. 

REKLAMA

-„Rozpoczynamy właśnie dzisiaj po wakacyjnej przerwie treningi Akademii Skry Bełchatów w Radoszycach. Dzieci mają możliwość trenowania dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) po półtorej godziny. Zajęcia są darmowe. Serdecznie zapraszamy chętnych. Dzisiaj jeszcze skromna frekwencja, ale mam nadzieję, że wrócimy do tych takich maksymalnych liczb, kiedy to nawet 70 osób było tutaj zaangażowanych w grę/zabawę w piłkę siatkową.  No i mają same plusy z tego, że mogą tutaj uczestniczyć w zajęciach. Zajęcia są darmowe. Mamy możliwość spotykania się z zawodnikami Skry Bełchatów. Warto przypomnieć, że w 2016 roku była tutaj cała drużyna Bełchatowa, łącznie z takimi gwiazdami jak Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Michał Winiarski. Obcowanie z takimi zawodnikami to super sprawa dla tych dzieciaków. Tym bardziej teraz po kolejnych sukcesach naszych siatkarzy mamy nadzieję, że atrakcyjność siatkówki będzie rosła. Będziemy organizować zawody międzyszkolne, zawsze też turnieje odbywają w Bełchatowie jako element naszej współpracy. Mam nadzieję, że po dwuletniej przerwie, która troszeczkę nam nabałaganiła, wrócimy do tych momentów gdzie te treningi były często i dużo było meczów wyjazdowych, na miejscu turnieje. Serdecznie zapraszam!” – mówi jeden z trenerów Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów w Radoszycach, Rafał Zieliński.

REKLAMA

Na zajęcia dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godzinie 17:00 zaproszeni są uczniowie klas od IV do VIII szkół podstawowych z terenu gminy Radoszyce. Dziewczęta i chłopcy trenują równocześnie w osobnych grupach, każda ze swoim instruktorem. Na ten moment przystąpiło do udziału kilkunastu chłopców, nieco mniej liczna jest grupa dziewcząt. Pierwsze zajęcia były powakacyjną rozgrzewką, Na kolejnych już będzie więcej gry między sobą.

Informacje i zapisy przed spotkaniami oraz  pod numerami telefonów:

grupa dziewcząt – 667 496 385

grupa chłopców – 609 451 259

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *