REKLAMA

Amatorskie rozgrywki wracają. Fair Play zaprasza do rywalizacji

Piłka nożna, siatkówka, siatko-noga to dyscypliny, w których pod szyldem Stowarzyszenia Sportowego Fair Play w Końskich będą mogli rywalizować wszyscy zainteresowani amatorzy. Ruszyły zgłoszenia do zawodów, a na pierwszy ogień turniej piłkarski, już w niedzielę 30 kwietnia – zgłaszać można się mailowo: [email protected]

REKLAMA

Nowym prezesem stowarzyszenia został wybrany Łukasz Lachowski –„Ruszamy z organizacją wiosennych i letnich turniejów. Zapraszam wszystkich fanów sportu – będą rozgrywki piłki nożnej, siatkówki plażowej oraz siatko-nogi, emocji nie zabraknie” – mówi nam Lachowski.

REKLAMA

W piłce nożnej na Orliku przy ulicy Południowej odbędzie się wiosenne oraz letnie Grand Prix. Cykl turniejów siatko-nogi oraz siatkówki plażowej zaplanowano na stadionie OSiR. U nas znajdziecie relacje z tych rozgrywek.

Już dziś zapraszamy do zapisów na pierwszy z turniejów piłkarskich – rywalizacja ma być prowadzona w dwóch kategoriach: pierwsza to uczniowie szkół podstawowych, druga – uczniowie szkół średnich oraz starsi. Zapisy odbywają się mailowo: [email protected].

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *