REKLAMA

Amerykański aktor spotkał się z koneckimi przedszkolakami! [zdjęcia]

Jakiś czas temu Prywatną Szkołę Podstawową oraz Przedszkole Bajkowa Kraina znajdujące się przy ulicy Towarowej 4 odwiedził sławny, amerykański aktor Dylan Ramsey. Aktor opowiadał najmłodszym jak wygląda praca aktora oraz odpowiadał na zadane przez uczniów pytania. 

REKLAMA

„Jestem niezmiernie zadowolona, że tak sławna na całym świecie osoba odwiedziła naszą szkołę. Dzieci patrząc na taką osobę już od najmłodszych lat nabierają motywacji do pracy, rozwijania siebie, swoich zainteresowań i pasji. Trzeba też dodać, że spotkanie z osobą, która na co dzień posługuje się językiem angielskim jest świetną okazją do wykorzystania w praktyce tego, co wynieśli z lekcji angielskiego” – mówiła dyrektor Prywatnej Szkoły Podstawowej Dorota Sykuła.

REKLAMA

Na zajęciach dzieci wyraziły ogromne zainteresowanie spotkaniem ze znaną osobą, aktywnie uczestniczyły zadając pytania na temat ciekawostek w pracy aktora, a ten chętnie udzielał wszystkim odpowiedzi. Dodatkowo każdy uczeń dostał od Ramsey’a autograf.

Dylan Ramsey ma w Końskich rodzinę, do której przyjeżdża w odwiedziny. Aktor znany jest z ról w takich filmach jak Agenci NCIS, Ringer czy Rekin z Bagien. Jest nie tylko aktorem, ale także producentem filmowym. W produkcjach z jego udziałem znamy go z ról dramatycznych, ale także komediowych.

Zdjęcia (Prywatna Szkoła Podstawowa):

REKLAMA

One thought on “Amerykański aktor spotkał się z koneckimi przedszkolakami! [zdjęcia]

  1. Dylan Ramsey pisze:

    It was so much fun speaking at the private school with all the children. Thank you so much for the opportunity and for this kind write up.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *