REKLAMA

Amfetamina i marihuana znaleziona w domu 34-latka [zdjęcia]

Koneccy policjanci zatrzymali 34 –letniego mieszkańca gminy Stąporków. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli 24 gramy suszu roślinnego oraz 6 gramów białego proszku. Wstępne badanie wykazało, że to narkotyki. 

REKLAMA

107-28337 (1)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich od pewnego czasu podejrzewali jednego z mieszkańców gminy Stąporków o trudnienie się narkotykowym procederem. Przypuszczenia okazały się prawdziwe. Wczoraj kryminalni w pokoju zajmowanym przez 34 -latka zabezpieczyli 5 zwitków folii aluminiowej, w których znajdowało się 6 gramów białego proszku oraz 26 zawiniątek z zawartością 24 gramów suszu roślinnego. Ujawnione substancje zostały wstępnie zidentyfikowane jako amfetamina oraz marihuana. Teraz specyfiki zostaną przebadane w laboratorium, natomiast śledczy będą ustalać skąd mężczyzna miał narkotyki oraz do kogo miały one trafić.

REKLAMA

Jeżeli przeprowadzona ekspertyza potwierdzi, że zabezpieczona substancja to narkotyk, mężczyźnie odpowie za posiadanie środków odurzających. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Końskich

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *