REKLAMA

Anna Krupka szefową PiS w świętokrzyskim!

Poseł Anna Krupka od poniedziałkowego popołudnia jest szefową wojewódzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości, a to może zwiastować zmiany także w strukturach powiatowych i to na kilka miesięcy przed wyborami. Krupka zastąpiła pełniących dotychczas tę funkcję innych parlamentarzystów: Krzysztofa Lipca, Bartłomieja Dorywalskiego oraz Agatę Wojtyszek.

REKLAMA

Od jakiegoś czasu w województwie świętokrzyskim istniały trzy zarządy regionalne, a na ich czele stali wspomniani: Wojtyszek, Lipiec i Dorywalski. Decyzją centrali partii w całym kraju PiS przechodzi przemianę w regionach i w wielu miejscach na lokalnych liderów powołano wczoraj innych polityków, często z młodszego pokolenia. W świętokrzyskim padło na Krupkę i nie ma w tym nic dziwnego.

REKLAMA

Posłanka „wykręciła” w minionych wyborach niemal 40 tysięcy głosów, a jej kampania wyborcza była niezwykle widoczna. W powiecie koneckim zdobyła ona 1755 głosów notując tym samym szósty wynik spośród kandydatów wszystkich partii.

Tuż po wyborze Krupka skierowała do działaczy partyjnych oraz wyborców kilka słów:

Decyzją Komitetu Politycznego Prawo i Sprawiedliwość zostałam szefem okręgu partii w województwie świętokrzyskim.
To wielkie zobowiązanie nie tylko wobec 40 tys. wyborców, którzy na mnie głosowali, ale także 310 tys. osób popierających Prawo i Sprawiedliwość w województwie świętokrzyskim.
To także wyzwanie, by przygotować partię Prawo i Sprawiedliwość do nadchodzących wyborów samorządowych oraz do Parlamentu Europejskiego. Zamierzam usprawnić działanie partii i jej struktur w województwie świętokrzyskim, które zacznę od 🤝🏻 spotkań i rozmów z parlamentarzystami, a także ze strukturami Prawa i Sprawiedliwości w poszczególnych powiatach. Mam swoje koncepcje i pomysły, ale oczywiście będę zawsze otwarta na dobre dla Prawa i Sprawiedliwości propozycje.
Biuro Zarządu Regionalnego będzie zawsze stało otworem dla członków naszej organizacji, z którymi zamierzam razem tę organizację współtworzyć i prowadzić ją do kolejnych wyborów.

REKLAMA

One thought on “Anna Krupka szefową PiS w świętokrzyskim!

  1. Janek pisze:

    Super…
    Szczególnie podobają mi się usta, napompowane botoksem, operacje plastyczne z uwidocznionymi kościami policzkowymi oraz MAKIJAŻ.
    Iloraz inteligencji, niebywale wysoki, nie ujmując nieskazitelnym cechom prowadzenia „bełkotu” w dyskusji politycznej. Pojęcie o codziennym życiu, rodzinie… równe (0).
    Ruch w bardzo dobrym kierunku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *