REKLAMA

Antyterroryści na domówce w Wiośnie! [wideo, zdjęcia]

Antyterroryści interweniowali na domówce w miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce… ale spokojnie! To tylko fragment klipu, który kręcono w ramach drugiej edycji Rap Lokal Końskie! Dzisiaj ten klip miał swoją premierę. Możecie zobaczyć go poniżej. 

REKLAMA

Klip i piosenka, które powstają w ramach akcji Rap Lokal są elementem promocyjnym akcji charytatywnej –„Zbieraliśmy rok temu na studio nagrań w domu dziecka w Stąporkowie. Został sprzęt kupiony, wszystko zostało kupione, aczkolwiek niestety nie było tam za dużego zainteresowania jeśli chodzi o użytkowanie tego sprzętu, więc dogadaliśmy się w tym roku z panią dyrektor z domu dziecka, że przekażemy ten sprzęt na jednostkę MONAR w Stąporkowie. Z kolei ze wszystkich tegorocznych zbiórek pieniądze przekażemy na rzecz Sebastiana Makowskiego, niepełnosprawnego chłopaka z Końskich, który buduje dom bez barier architektonicznych” – opowiada Grzegorz Kowalewski, organizator akcji Rap Lokal w Końskich.

Teledysk powstawał w Końskich w sierpniu. Nagrywano na ulicach miasta, na skwerku oraz we wnętrzach. W rolę aktorów wcielili się lokalni raperzy, mieszkańcy, ale i członkowie Jednostki Strzeleckiej 2026.

REKLAMA

Zdjęcia wieczorne kręcono w miejscowości Wiosna w gminie Radoszyce. Tam odbywała się domówka, na której interweniować musieli antyterroryści! Więcej z fabuły klipu nie zdradzamy, warto zobaczyć wideo, które znajduje się powyżej.

Piosenka i klip, które powstały mają promować Rap Lokalową imprezę, która już 16 listopada zostanie zorganizowana w Bistro Krakowska w Końskich. O jej szczegółach poinformujemy wkrótce.

Poniżej zobaczcie jak powstawał teledysk w wideo naszej produkcji:

Zdjęcia z kręcenia klipu (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *