REKLAMA

Autoland w Czerwonym Moście zaprasza do warsztatu i na wulkanizację [zdjęcia]

W Autolandzie  w miejscowości Czerwony Most pod Końskimi można kompleksowo naprawić i zadbać o swoje auto. Stacja obsługi pojazdów oferuje między innymi naprawę elektryki samochodowej, pełną diagnostykę komputerową silnika, naprawę zawieszenia, hamulców, wymiany rozrządów, wszelkie naprawy mechaniczne oraz wulkanizację, prostowanie felg stalowych i aluminiowych, czy serwis klimatyzacji. Ten ostatni w bardzo konkurencyjnej cenie. 

REKLAMA

Na miejscu dostępna jest także usługa polerowania aut.

W warsztacie, który znajduje się w Czerwonym Moście możemy dokonać niemal wszystkich usług związanych z naprawą, diagnostyką, czy konserwacją naszych samochodów. Specjaliści zatrudnieni w Autolandzie podejmują się takich zadań jak: naprawa elektryki samochodowej, silnika, naprawa zawieszenia, hamulców, wymiany rozrządów, naprawa skrzyni biegów, wymiana sprzęgieł dwumasowych, wszelkie naprawy mechaniczne w tym głowic, turbosprężarek, zawieszeń oraz wulkanizacja, pełna diagnostyka komputerowa, prostowanie felg stalowych i aluminiowych (!), serwis i naprawa klimatyzacji (tutaj warto zwrócić uwagę na fakt, że Autoland posiada specjalne urządzenie ozonujące, które automatycznie jest w stanie odgrzybić samochód o każdym gabarycie i jego układ klimatyzacji). Serwis i naprawę klimatyzacji w tym miejscu wykonamy w bardzo konkurencyjnej cenie.

W Autolandzie mechanicy pracują na najnowocześniejszych urządzeniach. Na zdjęciu widzimy serwis klimatyzacji.

Serwis oferuje też rzadko spotykaną gdzie indziej usługę dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Takich wymian najprawdopodobniej nie dokonamy nigdzie indziej w naszym regionie. Autoland posiada specjalne urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Tego typu działania są pożądane, a nawet niezbędne w wielu nowych samochodach.

REKLAMA

Autoland na koneckim rynku działa od około 30 lat. Początkowo firma prowadziła głównie sprzedaż-zamianę oraz export-import samochodów używanych. Później do jej wachlarza usług dołączyły: mechanika samochodowa, wulkanizacja, usługi związane z lawetą i pomocą drogową, a także wypożyczalnia samochodów.

Zapraszamy Państwa do korzystania z wszystkich powyżej wymienionych usług w Autolandzie, który mieści się pod adresem Czerwony Most 36A, tuż obok Końskich.

Kontakt: tel – 41 375 17 46; 502 672 466; 502 226 958.  E-mail: [email protected] 

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *