Bardzo słaby początek wiosny dla naszych juniorów [wideo, zdjęcia]

W sobotę punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczął się pierwszy mecz tej wiosny juniorów Neptuna Końskie w Centralnej Lidze Juniorów. Przeciwnikiem była Stal Mielec.

Nasi młodzi piłkarze cały czas okupują ostatnie miejsce w tabeli popularnej „CLJ-ki”, a ich rywale plasowali się na trzynastej lokacie. MKS tydzień temu nie grał inauguracyjnej kolejki, ponieważ mecz z Top 54 Biała Podlaska został przełożony na 29 marca.

Już wiemy, że konecczanie nie poprawili swojej zdobyczy punktowej. Po słabej grze ulegli przyjezdnym aż 0:9. Na usprawiedliwienie warto dodać, że od 19 minuty spotkania grali w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał nasz bramkarz Marcin Antczak. W tym momencie jednak Stal prowadziła już 0:2. Do przerwy ekipa z Mielca wygrywała 0:4, a na dobre goście rozstrzelali się w drugiej odsłonie dorzucając kolejne pięć goli. Za tydzień Neptun gra w Krakowie z Wisłą, 29 marca rozegra zaległe spotkanie z Top 54 w Białej Podlaskiej, a kolejny mecz u siebie podopieczni trenera Arkadiusza Jarząba zagrają 1 kwietnia, a ich rywalem będzie Polonia Warszawa.

Centralna Liga Juniorów: Neptun Końskie – Stal Mielec 0:9