REKLAMA

Beata Szydło przyjedzie do Końskich. Na zaproszenie Grzegorza Pieca

Już w sobotę o godzinie 17:30 odbędzie się otwarte spotkanie z wicepremier Beatą Szydło w Końskich. Premier Szydło do naszego regionu przyjeżdża na zaproszenie szefa powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Pieca. 

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w budynku Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości przy ulicy Staszica w Końskich w sobotę o godzinie 17:30. Przyjść i posłuchać premier Szydło oraz zadać jej pytanie może każdy mieszkaniec naszego regionu –„Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tym spotkaniu z panią premier. Na pewno będzie też czas na merytoryczną dyskusję” – mówi Grzegorz Piec, szef PiS-u w regionie i obecnie pełniący funkcję Starosty Koneckiego.

REKLAMA

Przyjazd Beaty Szydło do Końskich związany jest ze sprawami europejskimi i zapewne to wokół nich toczyć będzie się dyskusja. Szydło jest liderką listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu małopolsko-świętokrzyskim.

REKLAMA

2 thoughts on “Beata Szydło przyjedzie do Końskich. Na zaproszenie Grzegorza Pieca

  1. Ja pisze:

    A co z niepełnosprawnymi Pani Szydło? Myślę czy nie pojechać, ale ostatnio PiS nie wpuszcza niepełnosprawnych na spotkania bo zadajemy trudne pytania.

  2. KOŃSKIE pisze:

    CZYŻBY PANI SZYDŁO JEDZIE DO NAS Z POSIŁKAMI DLA PISU?

Dodaj komentarz