REKLAMA

Będą nowe książki i pufy. Biblioteka wygrała w konkursie Kinder

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie wygrała w konkursie organizowanym przez markę Kinder, w której nagrodami było 5 tysięcy złotych na zakup książek i dwie pufy do czytelni. 

REKLAMA

Konkurs zakończył się 4 listopada. Do tego czasu internauci mogli głosować na wybraną placówkę. Biblioteka w Końskich zdobyła 27939 głosów, dzięki czemu zajęła 16 miejsce i otrzyma 5ooo złotych na zakup książek oraz dwie pufy.

REKLAMA

Zgłosiliśmy swój udział w tegorocznej akcji „Przerwa na wspólne czytanie”, organizowanej jako promocja produktu Kinder Mleczna Kanapka. Przy okazji mieliśmy okazję promować Końskie oraz naszą bibliotekę w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 [więcej o tym TUTAJ]. Zagłosowało na nas wiele osób! Serdecznie dziękujemy za wytrwałość, za udział i pomoc w rywalizacji! – mówi dyrektor biblioteki Dariusz Kowalczyk.

Biblioteka brała już udział w tym konkursie w 2017 roku. Wtedy zajęła 19 miejsce i wygrała 250 książek o łącznej wartości 6250 zł oraz wygodne pufy. Czytelnia otrzymała wtedy 45 204 głosów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *