REKLAMA

Będzie można zwiedzać muzeum w Maleńcu przy pomocy kodów QR. Zobaczcie spot

Drugi etap łagodzenia obostrzeń umożliwił otwarcie placówek kulturalnych takich jak muzea czy biblioteki. W związku z tym do ponownego otwarcia przygotowuje się Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu. Malenieckie Muzeum będziemy mogli zwiedzić już niedługo przy pomocy multimedialnych nagrań oraz kodów QR. Zachęcamy do obejrzenia spotu, który promuje muzeum, a także do zapoznania się z nowymi zasadami zwiedzania. 

REKLAMA

„Wkrótce wznawiamy produkcję unikalnych przeżyć kulturalnych i estetycznych! Przygotowujemy dla Was nową ofertę turystyczną i kulturalną, uwzględniającą aktualną sytuację epidemiologiczną” – czytamy na fanpage’u ZZH w Maleńcu.

Oferta obejmie m. in. plenerowe zajęcia edukacyjne i kulturalne, pokazy dawnych urządzeń produkcyjnych, w tym największego, drewnianego koła wodnego w Polsce oraz zwiedzanie dawnej fabryki żelaza w Maleńcu z wykorzystaniem kodów QR i nagrań multimedialnych. W związku z epidemią wymagane jest także przestrzeganie zaleceń sanitarnych – oprócz tych standardowych, czyli odstępów między innymi oraz noszenia masek, w muzeum zostaną wyznaczone specjalne miejsca dla zwiedzających, natomiast podczas 45-minutowego zwiedzania wpuszczane będą maksymalnie 15-osobowe grupy.

REKLAMA

W fabryce czekają na Was także pamiątkowe bilety autorstwa Pawła Goraja z Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich oraz masa innych pamiątek i gadżetów promocyjnych.

Muzeum w dni robocze będzie funkcjonować od godziny 8 do 15, natomiast w weekendy będziemy mogli je odwiedzić między godziną 10 a 18. Zapraszamy wszystkich do zwiedzania!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *