REKLAMA

Bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i z narkotykami

Mundurowi z Komisariatu Policji w Radoszycach zatrzymali wczoraj wieczorem do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. Okazało się, że 16-letni kierujący nie posiada uprawień do jazdy, był pod wpływem alkoholu oraz prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających i miał przy sobie narkotyki.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Wczoraj wieczorem w Radoszycach, policjanci podczas patrolowania miasta zatrzymali do kontroli drogowej motorower marki ZIPP, którym kierował 16-latek z gminy Ruda Maleniecka. „Nerwowe zachowanie nastolatka wzbudziło podejrzenia u mundurowych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego i okazało się, że w jego organizmie było 0,32 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdzania stanu trzeźwości analizatorem środków odurzających ustalono, że prawdopodobnie kierował jednośladem będąc pod wpływem narkotyków” – relacjonuje st. sierż. Marta Przygodzka z KPP w Końskich.

Nastolatek nie posiadał również uprawień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także posiadał przy sobie ponad 7 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina. Teraz nieletnim zajmie się sąd rodzinny.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *