REKLAMA

Biesiadowanie z Kołami Gospodyń Wiejskich w Stąporkowie [wideo, zdjęcia]

Po przeglądach kół gospodyń przygotowywanych przez gminę Końskie oraz powiat konecki teraz podobne wydarzenie zorganizowała gmina Stąporków. Impreza odbyła się w niedzielę pod hasłem „Biesiadowanie z Kołami Gospodyń Wiejskich w Stąporkowie. 

REKLAMA

Na scenie wystąpiły takie zespoły jak Smarkowianki, Uniwersytet Trzeciego Wieku ze Stąporkowa, Zespół Ludowy z Mokrej, Kwantum, Kapela Stąporkowska. Obok niej ustawiono zaś liczne kramy ze swojskim jedzeniem przygotowywanym przez członkinie KGW oraz rękodziełem –„Dziś biesiadujemy z mieszkańcami wspólnie z Kołami Gospodyń Wiejskich. Przepyszne jedzenie, świetna atmosfera oraz atrakcje dla dzieci. Pogoda jest idealna jak na takie wydarzenie. Ludzi jest sporo i biesiadują” – mówi nam Dorota Łukomska, burmistrz miasta i gminy Stąporków.

REKLAMA

Organizatorzy przygotowali też atrakcje dla dzieci jak dmuchańce, malowanie buziek, zabawy z animatorami. Obyła się też loteria fantowa oraz zbiórka pieniędzy do puszek – całkowity dochód zostanie przekazany niepełnosprawnym dzieciom z terenu gminy Stąporków.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo oraz foto z tego wydarzenia.

Zdjęcia (Piotr Stolarski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *