REKLAMA

Chicken KING z pyszną kawą na wynos i w dowozie [zdjęcia]

Restauracja Chicken King mieszcząca się w Końskich przy ulicy 3 Maja 1 B zaczyna serwować pyszną, gorącą kawę z ekspresu. Póki co w związku z ograniczeniami epidemicznymi na wynos i w dowozie. Między godziną 11 a 12 energetyczny napój będzie można zakupić w super cenie – za jedyne 2 złote. Chicken King zaprasza też na swoją nową stronę internetową www.chickenking.com.pl, gdzie znajdziecie całe menu restauracji. Zamówienia złożycie pod numerem telefonu 607 075 605. 

REKLAMA

W Chicken King możemy nabyć takie kawy jak: espresso, latte, kawa czarna, kawa biała (z mlekiem), cappucino, czy americano (ta tylko w wersji dużej – 450 ml). Małe kawy (200 ml) to koszt 5 zł, duże są sprzedawane po 7 zł. Natomiast jeżeli zamawiacie coś do jedzenia to kawa w zestawie będzie Was kosztować 3,50 zł.

REKLAMA

Podczas pandemii restauracja cały czas pracuje i serwuje swoje dania na wynos oraz w dowozie. Teraz jeszcze dodatkowo do menu dołącza szeroki wybór kaw. Dodajmy, że od poniedziałku do piątku między godziną 11 a 12 małe kawy w Chicken King może nabyć za jedyne 2 złote.

W czasie epidemii restauracja uruchomiła profesjonalną stronę internetową www.chickenking.com.pl. Znajdziecie tam pełne menu lokalu, a także informację choćby o imprezach okolicznościowych (już na czas po ograniczeniach pandemicznych). Zobaczcie poniżej zdjęcia potraw, które można zamówić z popularnego „Chickena”. Całe menu znajdziecie TUTAJ. Zamówienia należy składać telefonicznie: 607 075 605. 

Zobaczcie kawy, które można zakupić w Chicken King:

Chicken King, ul. 3 Maja 1B Końskie, telefon  607 075 605

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *