REKLAMA

CKiAL Gowarczów i MGOKiS Stąporków działają podczas ferii online!

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie mimo epidemii oraz wstrzymania się od działalności stacjonarnej ciągle działają w internecie. Obie placówki dla dzieci i młodzieży przygotowały szereg zmagań, zajęć oraz konkursów online.

REKLAMA

Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie dla najmłodszych internautów przygotowało ferie pełne wyzwań, podczas których codziennie publikowane będzie zadanie, a za wykonanie każdego z nich przyznawany jest punkt. Osoby z największą liczbą punktów zostaną nagrodzone.

REKLAMA

Ponadto dyrektor CKiAL Elwira Sibiga zapowiada także podczas ferii konkurs fotograficzny, koncert kolęd na zakończenie sezonu kolędowego czy warsztaty zakończone niespodzianką na Dzień Babci i Dziadka.

MGOKiS Stąporków we wtorek 5 stycznia ogłosił dwa konkursy – muzyczny oraz plastyczny. Każdy z nich skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej – od I klasy szkoły podstawowej do uczniów szkół średnich do 17 roku życia.

Pierwszy z nich to konkurs piosenki pozytywnej, w którym należy przesłać swój autorski tekst w formie nagrania piosenki bądź recytacji wiersza. Konkurs plastyczny przebiega pod hasłem „Moje marzenia 2021”, a tematyka i sposób wykonania pracy są dowolne. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową pod adres [email protected] wraz ze zgodami wypełnionymi przez rodzica. Regulaminy konkursów, w których zawarte są niezbędne zgody znajdziecie na fanpage’u MGOKiS – TUTAJ.

Do udziału w obu konkursach można zgłaszać się do 13 stycznia. Przewidziane są atrakcyjne nagrody.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *