REKLAMA

Czekanie Wyczekiwanie Oczekiwanie – nowa wystawa w KAESEMKU [wideo, zdjęcia]

W piątek wieczorem w Galerii Atut Klubu Osiedlowego KAESEMEK zainaugurowano nową wystawę. Tym razem swoje zdjęcia pokazuje Małgorzata Stępnik. 

REKLAMA

Małgorzata Stępnik to kielecka artystka. Przez wiele lat pracowała ona jako fotograf, obecnie zajmuje się promocją w kieleckim oddziale Muzeum Narodowego. W piątek o godzinie 18.00 w Galerii Atut zainaugurowano wystawę pt. „Czekanie Wyczekiwanie Oczekiwanie” autorstwa tej artystki. –„To jest taka opowieść o przedmiocie w domu, o rzeczach które nas otaczają każdego dnia. To jest taki ukłon w stronę mojego domu rodzinnego, w którym spędziła dzieciństwo. Jeśli Państwo się przyjrzą tym zdjęciom to myślę, że każdy z Was odszuka tu swoje wspomnienia.” – mówiła we wstępie autorka wystawy.

Na samym początku artystkę przywitał Wiesław Turno, zarządca Klubu Osiedlowego KAESEMEK oraz Galerii Atut. Gospodarz witał także przybyłych gości, wśród których znaleźli się między innymi: Dorota Duda – członek Zarządu Powiatu, Grzegorz Król – konecki artysta rzeźbiarz oraz Dariusz Kowalczyk – dyrektor Biblioteki Publicznej w Końskich.

REKLAMA

Więcej informacji oraz pewną wizualizację wystawy znajdą Państwo w materiale wideo. Poniżej publikujemy też zdjęcia dotyczące tego wydarzenia.

Zdjęcia:

Wystawa Małgorzaty Stępnik w KAESEMKU 6

REKLAMA

Dodaj komentarz