Daniel Biały mistrzem Polski w kulturystyce! [zdjęcia]

Prowadzący w Końskich swoje Indywidualne Studium Treningu Personalnego i pochodzący z Rudy Malenieckiej Daniel Biały w sobotę został mistrzem Polski w kulturystyce! W czempionacie rozegranym w Siedlcach triumfował w kategorii do 180 cm wzrostu Men Physique. Wygrana oznacza dla niego bilet na Mistrzostwa Europy!

Daniel Biały do Siedlec pojechał po wielotygodniowych przygotowaniach we własnej siłowni, ale i pod okiem koneckiej legendy sportów sylwetkowych Mateusza Sikory. Natomiast diety naszego sportowca układała Marta Temperowicz. Zespół ten może szczycić się teraz ogromnym sukcesem – Biały wygrał w kategorii do 180 cm wzrostu men physique.

Jednocześnie jurorzy docenili naszego kulturystę przyznając mu PRO CARD MEN PHYSIQUE w kategorii OPEN.

Zwycięstwo w Mistrzostwach Polski otwiera przed Danielem Białym możliwość startu w Mistrzostwach Europy. Już 11 czerwca nasz kulturysta będzie reprezentował Polskę podczas czempionatu w Belgii! Już dziś trzymamy za niego kciuki.

W niedzielę Biały brał udział w zawodach w Grunwaldzie – zajął drugie miejsce federacji PCA. Jednocześnie były to eliminacje do mistrzostw świata.