KSSPR zwycięża na koniec sezonu

KSSPR Końskie zakończyło sezon 2022/2023 zwycięstwem. „Konie” w ostatnim swoim meczu w grupie D I Ligi pokonały SPR Orła Przeworsk. Rozgrywki zakończą się za tydzień, ale ekipa z Końskich mecz z ostatniej kolejki rozegrała awansem wiele tygodni wcześniej. Drużyna trenera Bąka ostatecznie zajmie szóste lub siódme miejsce w tabeli rozgrywek (w zależności od wyniku Orła Przeworsk w ostatniej kolejce).

W Przeworsku w sobotę konecczanie byli lepsi od pierwszej do ostatniej minuty spotkania, a było spotkanie niezwykle ważne, bo może ono zadecydować o ostatecznej kolejności w tabeli grupy D I Ligi. Do przerwy nasi prowadzili 11:13. W drugiej odsłonie ciągle kontrolowali grę by na koniec na tablicy widniał wynik 25:28. Po tej wygranej KSSPR ma na koncie 31 punktów (10 wygranych meczów, 9 przegranych – w tym 1 wygrana po karnych, 2 przegrane po rzutach karnych).

Drużyna trenera Bąka ostatecznie zajmie szóste lub siódme miejsce w tabeli rozgrywek (w zależności od wyniku Orła Przeworsk w ostatniej kolejce, z którym sąsiaduje w tabeli).

SPR Orzeł Przeworsk – KSSPR Końskie 25:28 (11:13)
KSSPR:
Baran, Biegaj, Ciszek, Janus, Kordos, Kośka, Kozłecki, Markowski, Matyjasik, Rożnowski, Sękowski. Ł, Sękowski. W, Słonicki, Włodarski, Woś.

4 thoughts on “KSSPR zwycięża na koniec sezonu

1. Toja pisze:

Każdego kibica cieszy wygrana swojej drużyny .Jest pewne ale , chyba drużyna miała grać o awans a przynajmniej walczyć o niego , było wzmocnienie drużyny przyszli nowi zawodnicy sztab szkoleniowy czteroosobowy .Parkiet zweryfikował szybko możliwości doszły kontuzje niektórych zawodników oraz nieprzewidziane okoliczności 6-7 miejsce nie przynosi chluby Co dalej , czas pokarze.