REKLAMA

Debata dla Radoszyc na żywo we wtorek o 19:00! Czekamy na Państwa pytania

Kandydaci uczestniczący w II turze wyborów samorządowych do stanowiska burmistrza w mieście i gminie Radoszyce zdecydowali się na przybycie do naszego studia! We wtorek (16.04)  o godzinie 19:00 zaprezentujemy Państwu debatę na żywo z ich udziałem. Spotkają się u nas zatem Michał Pękala oraz Damian Rozmus. Cały czas możecie do nas wysyłać pytania na tę debatę na naszym Facebooku oraz na [email protected].

REKLAMA

Transmisję na żywo w naszym kanale YouTube oraz w portalu z debaty dla Radoszyc zaplanowaliśmy na wtorek na godzinę 19:00. Wiemy już, że obaj kandydaci potwierdzili swoje przybycie do naszego studiia. W przypadku problemów technicznych ze streamem zobaczą Państwo u nas zapis debaty bez żadnego montażu w ciągu 24 godzin od jej zakończenia.

REKLAMA

Debaty przed II turą organizujemy dla gmin miejsko-wiejskich, czyli w przypadku powiatu koneckiego dla Stąporkowa oraz Radoszyc. Kandydatom zaproponowaliśmy formułę z podziałem na trzy rundy:

1. Finanse, gospodarka, inwestycje

2. Społeczeństwo, edukacja, kultura, sport

3. Wolne wystąpienie

W dwóch pierwszych rundach usłyszą oni zarówno pytania od redakcji, jak i od Państwa. Będą musieli także zadać sobie pytania wzajemne. Już dziś zapraszamy Państwa do oglądania debaty dla Radoszyc we wt0rek o 19:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *