REKLAMA

Dorota Łukomska podsumowuje 2023 i zapowiada inwestycje w 2024 [wideo]

Podsumowań ciąg dalszy. Tym razem na naszej antenie o inwestycjach wykonanych w swoim regionie opowiada burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska. 

REKLAMA

Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału wideo, w którym włodarz miasta i gminy opowiada przede wszystkim o zadaniach już wykonanych lub rozpoczętych na terenie gminy Stąporków

Łukomska zapowiada także to co zadzieje się na terenie jej jednostki samorządowej w najbliższych miesiącach.

REKLAMA

A o kolejnych nowych działaniach i inwestycjach na terenie gminy Stąporków będziemy Państwa informować na bieżąco.

REKLAMA

14 thoughts on “Dorota Łukomska podsumowuje 2023 i zapowiada inwestycje w 2024 [wideo]

 1. Nemo pisze:

  Chodniczek sobie poprawią przed urzędem, aby mogli wygodniej dochodzić do własnych aut, które zajmują CAŁY parking wokół urzędu, przy mops i z tyłu urzędu. A ludzie jak chcą coś urzędowego czy w banku załatwić to niech się martwią i parkują w tym bajorze koło chińskiego sklepu. A o naborze chętnych na darmowe przydomowe oczyszczalnie pierwsze słyszę, bo sam bym się zgłosił.

 2. obserwator pisze:

  Gorąco polecam:
  https://tkn24.pl/w-starym-staporkowie-zobaczcie-niezwykly-film-promocyjny-z-1997-roku-wideo/
  Po obejrzeniu będzie jasne, co trzeba do gminy pozyskać w celu ROZWOJU gminy i dobrobytu mieszkańców, a nie jej pudrowania 🙂

 3. Mysza pisze:

  Do Nemo:
  szanowny Panie,no tak. Najlepiej napisać anonimowy komentarz krytykujący wszystko i wszystkich. „Chodniczek sobie poprawia przed urzędem”…rozumiem że to prywatny chodnik przeznaczony tylko dla pracowników urzedu? Będzie Pan mógł korzystać jak stanie się pracownikiem urzędu czy mopsu?…aaa w wypowiedzi jest odpowiedź …”aby mogli wygodniej dochodzić do własnych aut, które zajmują CAŁY parking wokół urzędu, przy mops i z tyłu urzędu.” Rozumiem że urzędnik powinien chodzić na piechotę, a jeśli już jakimś cudem stać go na auto nie powinien parkować obok urzędu. Wygląda na to że zrobił Pan rekonesans i stwierdził że każde auto wokół urzędu należy do pracownika urzedu lub mops i nie ma tam żadnego auta które należy do interesantów, klientów czy innych osób zainteresowanych wizyta w urzędzie?
  Proszę Pana chyba milo będzie przyjść do urzędu załatwić „coś urzędowego” nowym chodnikiem. Albo zaparkować obok urzędu załatwiając sprawę w banku. Przecież nikt Pana z parkingu nie wygoni. Jakby inwestycji nie było…pewnie napisałby Pan że o wykruszoną,popekaną kostkę brukową się Pan potyka, jest brzydko, szaro, wszystkie gminy na całym świecie maja ładnie, a tylko tu jest brzydko.

  Proszę stanąć przed lustrem i uśmiechnąc się do siebie. Ucieszyc się z tego że coś zostało naprawione, poprawione czy wybudowane. Że jest ladniej, bardziej estetycznie. Przecież to dla nas wszystkich, także dla Pana. I tak źle i tak niedobrze. 😀
  Gdybyś Ty szanowny Panie zarządzał, z takim oporem do zmian możliwe, że jeździli byśmy dalej furmankami po polnych drogach…bo po co budować drogi, parkingi i cokolwiek zmieniać?
  Dziękuję Pani Burmistrz za gospodarność, za to że w tej Gminie jest tak wiele inwestycji, dziękuję że nasze szkoły z każdym rokiem są bardziej doinwestowane, mamy nowe sale gimnastyczne, wozy strażackie, swietlice i nowe drogi. Że wracamy do uzdrowiska które u nas było. To wspaniałe. Cieszmy się z tego co jest, bądźmy dla siebie lepsi to i świat wokół będzie piękniejszy.

  • obserwator pisze:

   Zawsze pracowałem w prywatnych firmach i zawsze się w nich staraliśmy tak organizować, żeby klient miał gdzie zaparkować, nawet jeżeli pracownik miał minimalnie większy dyskomfort w tej sprawie niż klient 🙂 No, ale to trzeba minimalnej empatii.

  • Nemo pisze:

   Jak nie napiszę anonimowo, to ktoś z rodziny straci pracę, tak to tu działa. A podjazd i parking nie był zły, można było za rok to zrobić. Urzędnik to SŁUŻBA dla społeczeństwa, ale niektórym poodwracały się pojęcia i chcą mieć całe życie lekko za pieniądze podatników. Ten parking obok remizy powinien być już od lat. A tak się składa, że często bywam koło Delikatesów i z rana i po południu i widzę kto tam staje i gdzie idzie do pracy i skąd wraca.

   Zróbmy eksperyment zakażmy pracownikom urzędów w tych budynkach parkować pod oknami swoich biur tak przez miesiąc gdy pada deszcz. Oczywiście nie teraz bo teraz „sezon na wykopki”

   A w Stąporkowie potrzebne są firmy i normalna praca, a nie wysyłanie ludzi po szkołach na tzw. staże za grosze do firm, które mają darmową siłę roboczą. Normalne firmy, a nie składowiska czy spalarnie śmieci. Jak się nic nie zmieni to te skate parki i miasteczka rowerowe nikomu nie posłużą, bo dzieci coraz mniej, a młodzi dorastają i uciekają stąd nie oglądając się za siebie.

 4. Emil pisze:

  Trzeba koniecznie zmienić władze

 5. Oleg pisze:

  Trzeba drogi naprawić do uzdrowiska na Czarnieckiej Górze żeby kuracjusze nie zostawiali zawieszenia jak będą jeździć

 6. Mariusz pisze:

  Proszę Państwa, czy Wy po raz kolejny dacie się nabrać na te marne obietnice wyborcze ?
  Domki na Miłej, Tor formuły w Odrowążu, Uzdrowisko w Czarnieckiej Górze z którego się wycofała i będzie teren uzdrowiskowy z borowiną zza cmentarza. Wy nie wiecie, że jeśli powstanie teren uzdrowiskowy to na własnym podwórku nie postawicie nawet garażu albo altany na grilla ?!
  Przez 14 lat burmistrzowa nie zachęciła firm do zatrudnienia mieszkańców, nie ściągnęła nowych firm, nie wybudowała mieszkań dla młodych, gdyby nie Pan Czerniachowicz to byście do Rossmana jeździli do Końskich.
  Ludzie opamiętajcie się i przejrzyjcie na oczy a nie jesteście kupowani chodnikami, ławkami, placami zabaw, ociepleniami. Zniszczyła prywatne sklepiki, prywatny biznes w Stąporkowie, nikt tu nie chce inwestować bo są sami starzy ludzie. Miasto umarło !
  Zostały nam chemikalia których nie chce usunąć. Dajcie szansę komuś innemu w tegorocznych wyborach.

 7. Dobrowolska Magdalena pisze:

  Fajnie, że są plany na „lepsze jutro „.
  Mnie to zadowala i wolę skupić się na cieszeniu z rozwoju miasta niż na narzekaniu.

  P.s rzeka koło ” chińskiego” naprawdę sieje zgrozę 😏

 8. Patryk pisze:

  Osoba na stanowisku, wykształcona i zaczyna wypowiedź od oklepanego błędu. Proszę poczytać o odmianie czasowników.

 9. Patryk pisze:

  *liczebników

 10. Bul pisze:

  Mistrzostwem jest wycinka lasów a przecież mamy naturę 2000 i uzdrowisko . Niedługo nie będzie nic 3 ciężarówki wyjeżdżają codziennie z lasów między furaczowem a błotnica. Pod Janowem też już mało co zostało.

  • Renia pisze:

   Za wycinkę lasów odpowiada m.in. „kolega” pani burmistrz, który przynależy do Suwerennej Polski. To co zrobili z lasami woła o pomstę do nieba! Skandal za który powinni ponieść konsekwencje!

 11. Sławomir pisze:

  Do Myszy – między innymi. W kwestii parkingu. Znam wiele firm (mowa o instytucjach państwowych) w których też pracowałem, gdzie priorytetem były miejsca parkingowe dla klientów. Zawsze wydzielone i niedostępne dla pracowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *