REKLAMA

Droga krzyżowa na żywo w tkn24.pl. Już w piątek

Zapraszamy Państwa do śledzenia pierwszej relacji na żywo w historii tkn24.pl. W związku z dużym zainteresowaniem części odbiorców postanowiliśmy transmitować dla Państwa drogę krzyżową z Kolegiaty św. Mikołaja w Końskich, a następnie niedzielną mszę świętą. Transmisje będą dostępne w naszym kanale telewizji internetowej w serwisie YouTube – TUTAJ. Start transmisji o godzinie 16:30.  Bardzo prosimy o wyrozumiałość – to pierwsza transmisja wykonywana z tego miejsca.  O godzinie 16:45 rozpocznie się docelowa transmisja. Obecnie obserwujemy zakończenie poprzedniej drogi krzyżowej.

REKLAMA

Z inicjatywą transmitowania wydarzeń kościelnych wychodzimy na prośbę naszych odbiorców. Wiemy, że wśród widzów i czytelników tkn24.pl znajdują się osoby zarówno niewierzące, jak i wierzące. Przedstawiciele tej drugiej grupy zwracali się do nas z prośbami o ewentualne transmisje. Już dziś zapraszamy do oglądania relacji na żywo z drogi krzyżowej w Kolegiacie św. Mikołaja w piątek o godzinie 16:30, a także na transmisję z niedzielnej mszy świętej o godzinie 12:15. W planach mamy transmisje niedzielnych mszy do zakończenia obostrzeń związanych z koronawirusem. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju utrzyma się – także z wydarzeń kościelnych związanych ze świętami wielkanocnymi.

Postanowiliśmy transmitować uroczystości z Kolegiaty św. Mikołaja z uwagi na fakt, że to największa parafia w powiecie koneckim, a jednocześnie jest to siedziba dekanatu koneckiego.

REKLAMA

Już dziś prosimy o wyrozumiałość – będzie to pierwsza w historii tkn24.pl realizowana w pełni samodzielnie transmisja na żywo, a zatem możliwe są różne problemy techniczne. Ewentualne uwagi prosimy przesyłać na [email protected].

REKLAMA

One thought on “Droga krzyżowa na żywo w tkn24.pl. Już w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *