REKLAMA

Druga runda Wakacyjnego Klubu Dziecka od poniedziałku [zdjęcia]

Już w najbliższy poniedziałek 8 sierpnia w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich rozpocznie się drugi turnus Wakacyjnego Klubu Dziecka. Kto się zapisał niech wie co przygotowano.

REKLAMA

REKLAMA

Pierwszego dnia pszczelarz i leśnik Maciej Kołodziejczyk opowie dzieciom o życiu pszczół. Przyniesie niezbędne do jego pracy akcesoria, a także pokaże szklany ul z rodziną pszczelą w środku, poczęstuje miodem z własnej pasieki. We wtorek zajęcia muzyczne, ceramiczne, plastyczne w poszczególnych pracowniach MGDK z jego pracownikami. We środę uczestnicy powinni spodziewać się wycieczki do lasu i pokazów z dziedziny survivalu w wykonaniu Mariusza Piekarskiego z Akademii Przetrwania „Alpha Survival”. W czwartek autokarem grupa pojedzie do Stajni Artystycznej w Marcinkowie, gdzie jej właścicielka Marzena Michałowska – Kowalik pokaże życie zwierząt w gospodarstwie i zaprosi na przejażdżki konne. W piątek, jeśli pogoda pozwoli, zaplanowano piknik z zabawami, konkursami oraz słodką niespodzianką.

Trzydziestka dzieci, które będą brały udział w turnusie, na pewno nie będzie się nudzić z instruktorami MGDK. Miejsc dodatkowych już wprawdzie nie ma, ale w pozostałe dni, poza Wakacyjnym Klubem Dziecka, każdy chętny może przychodzić od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18 na zajęcia plastyczne, ceramiczne, zabawy i tańce w ramach Letnich Warsztatów Tematycznych. Na nie wstęp dla dzieci jest wolny, nie ma zapisów. O szczegóły można dopytywać pod numerem telefonu 41 372 24 78.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *